Fototapety na wymiar

Na wymiar i na każdą kieszeń, dla dorosłych i dla dzieci. Kolorowe i czarno-białe. Do mieszkania i do biura. Zmieniaj z nami swoją przestrzeń tak jak chcesz.

PRZEZNACZENIE

wybierz kategorię

Inne

  • jak

Fototapety

Fototapety na ścianę, na wymiar i na zamówienie

Przekrój tematyczny naszych fototapet jest więc bardzo szeroki, dlatego każdy z pewnością znajdzie coś idealnego dla swojego wnętrza. Warto bowiem zadbać, by tak wyrazisty element wnętrza, które aranżujemy lub zmieniany wyrażał nas samych. Ponadto realizujemy projekty indywidualne. Jeśli masz gotowy pomysł na fototapetę - my go wykonamy. Możesz oczywiście wybrać dowolną jej wielkość, dzięki której również kreujesz wnętrze. Fototapety to dekoracja, którą możesz zastosować w każdym pomieszczeniu swojego domu – począwszy do łazienki, aż do salonu czy pokoju dziecięcego. Przygotowaliśmy zakładkę, która pomoże i zainspiruje Cię w doborze fototapety do odpowiedniego pomieszczenia. Zachęcamy również firmy oraz instytucje do zakupu naszych dekoracji. Fototapety sprawdzą bowiem się znakomicie w biurach, szkołach czy przedszkolach. Są nowoczesnym, ale zarazem prostym do zastosowania rozwiązaniem, dzięki któremu możesz dowolnie tworzyć, ozdabiać i zmieniać przestrzeń wokół siebie.

Jak wybrać fototapetę na ścianę, która będzie Cię zachwycać przez najbliższe lata? Usiądźmy wygodnie na relaksującej kanapie przy akompaniamencie aromatycznej kawy i zacznijmy przeglądać wybrane kategorie. Po prostu. Aby ułatwić Państwu wybór przygotowaliśmy podział na kategorie, dzięki którym Wasza wyobraźnia pokieruje Was do odległych czy orientalnych miejsc, w których chcielibyście spędzać wolne chwile, a może nawet przeżyć niezapomnianą przygodę. Pozwól swoim ścianom zbudować przestrzeń przygody i odpoczynku. Wybierz swoją fototapetę na ścianę.

Zapraszamy do składania zamówień!


Fototapety są znakomitym rozwiązaniem, jeśli chcesz odmienić wnętrza. To bardzo prosty i niedrogi sposób na to, przy przeprowadzić istną metamorfozę przestrzeni. Nie musisz uciekać się do radykalnych rozwiązań – typu zmiana koloru ścian czy zakup nowych mebli, by pomieszczenie stało się ciekawsze. Nasza propozycja to piękne i różnorodne tapety, które staną się oryginalnym i stylowym akcentem w aranżacji. Na naszej stronie znajdziesz mnóstwo pomysłów na to, jak taka fototapeta może wyglądać. Znajdziesz tu elementy abstrakcyjne, odniesienia do wielu kierunków w sztuce, ale także motyw natury, pejzaże czy architekturę.

Jak złożyć zamówienie?

Krok 1
Wybierz grafikę/zdjęcie do druku
Krok 2
Wybierz podłoże do druku
Krok 3
Określ format druku w cm (szerokość, wysokość)
Krok 4
Wykadruj zdjęcie do swoich potrzeb
Krok 5
Złóż zamówienie i czekaj na przesyłkę (możliwy jest odbiór własny)
Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij