Naklejki dekoracyjne

 

Obecnie jednym z ciekawszych sposób na dekorowanie pomieszczeń jest stosowanie naklejek. Jest to hit cenowy oraz designerski u producentów. Naklejki to modny gadżet, dzięki któremu można ozdobić każde wnętrze – przedszkolne, salon fryzjerski czy biuro. Naklejki to produkty dekoracyjne o bardzo dobrej jakości, tworzone m.in. z folii monomerycznej, kanalikowej, Wallart oraz witrażowej. Sprzedawane w atrakcyjnej cenie. W szybki sposób można takie naklejki nanieść na różne powierzchnie, takie jak szkło, ściany czy też drzwi i meble. Taka forma ozdabiania to doskonały sposób na dekorowanie, ale i reklamowanie swoich działań. Wykonujemy naklejki drukowane jak również wycinane.

NAKLEJKI

Oferowane podłoża do druku naklejek. Naklejki drukujemy na folii samoprzylepnej. W zależności od rodzaju naklejki, jej przeznaczenia i rodzaju podłoża na które ma być naklejona stosujemy różne rodzaje folii.

Folia biała monomeryczna - o grubości 100 mikronów przeznaczona do druku. Mocny nieusuwalny klej pozwala na stałe naklejenie na podłoża typu szkło, płyty meblowe, drzwi, ściany.

Uwaga: po usunięciu może zostawiać ślady.


Naklejka z folii kanalikowej - biała folia doskonałe rozwiązanie do naklejek aplikowanych na wszelkie gładkie powierzchnie typu: szyby, meble. Specjalne kanaliki, pozwalają na szybkie usuwanie pęcherzy powietrza podczas naklejania folii, co znakomicie ułatwia i przyśpiesza pracę związaną z aplikowaniem folii na powierzchnie.


Folia typu Wallart - doskonałe rozwiązanie na aplikacje ścienne, na meble, drzwi. Można ją bezpiecznie naklejać i zdejmować z podłoży dzięki specjalnemu usuwalnemu klejowi.


Folia tak zwana Mrożona - uzyskujemy efekt piaskowania. Doskonała do wszelkich wycinanek. Wycięty wzór zakrywa powierzchnię przeźroczystą szkła, natomiast elementy wycięte przepuszczają światło. Nadaje się także do zadruku.


Folia witrażowa przezierna (przeźroczysta), doskonała do aplikacji na szkło, jeśli chcemy osiągnąć efekt lekko prześwitującego szkła z efektem zamglenia druku.


Folia podklejona pod szybę (druk od strony kleju) - pozwala na aplikację foli pod szkło: 
- jeśli dodatkowo podkleimy folię białą to otrzymujemy efekt grafiki pod szkłem bez efektu prześwitu.
- jeśli dodatkowo podkleimy folię przezierną (przeźroczystą) to otrzymamy efekt grafiki a tam, gdzie są miejsca pozbawione grafiki będzie prześwitywała przestrzeń.


Naklejki na ścianę wycinane po obrysie - Naklejki są wykonane z folii ploterowej jednokolorowej, samoprzylepnej. Celem ułatwienia aplikacji wyciętej folii na wybrane podłoże, każda naklejka jest podklejona folią transferową. Folia transferowa jest przeznaczona do jednorazowego użytku. Naklejki mogą być wykonane z folii matowej lub błyszczącej. Zobaczcie jak szybko , łatwo można zmienić ściany , meble, tylko za pomocą naklejek . Naklejki można przyklejać do powierzchni płaskich / gładkich takie jak : ściany gładkie, okna, szyby, lodówki, pralki.


Instrukcja naklejania folii samoprzylepnych.  <<<Pobierz>>>

Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij