Infolinia: 22-844-03-98, 690-395-056
twoje-fototapety.pl

Nasz Blog

Wpisy

Najpiękniejsze obrazy do salonu i nie tylko – Trendy 2019

Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami własnego pokoju lub mieszkania na pewno stoicie przed kolejnym wyzwaniem: jak je umeblować? Jakie dodatki dekoracyjne wybrać? Jak to wszystko połączyć w całość? Przy doborze mebli Wam nie pomożemy, ale jeśli chodzi o dekoracje to jesteśmy profesjonalistami. Mamy dla Was obrazy, panele szklane, obrazy na szkle, fototapety, naklejki, plakaty obrazy drukowane na płótnie i setki pięknych drewnianych ram do ich oprawy.

Czytaj więcej

Najpiękniejsze wzory fototapet

Czy można tak łatwo określić, jaki wzór fototapety będzie tym wzorem najpiękniejszym? A może szukacie najmodniejszych wzorów w tym sezonie? Warto chyba sobie zadać pytanie, jaki wzór fototapety będzie pasował do dekorowanej przestrzeni?
Mamy przepiękne wzory fototapet, które jednocześnie zadowolą tych, co lubią być na czasie z trendami modowymi, a różnorodność proponowanych wzorów na pewno pozwoli każdemu wybrać odpowiedni, ładnie komponujący się z kolorystyką i stylem dekorowanego wnętrza.

Czytaj więcej

Inspirujące pomysły na dekoracje wnętrz, trendy jesień 2018 r.

To, że lato już za nami to nie powód do smutku. Jesień to także pora roku pełna kolorów, promieni słonecznych, śpiewu wiatru, nieprzewidywalna w swej zmienności. Jesienią częściej jednak przebywamy w zaciszu domowym niż na powietrzu. Warto więc poświecić trochę czasu na wprowadzenie chociaż drobnych zmian w dekoracjach naszych mieszkań.

Czytaj więcej

Rok szkolny już tuż, tuż. Pora wracać do szkoły!

Przed rodzicami kolejne wyzwanie. Co zrobić aby dziecku nauka sprawiała przyjemność. Jak go odciągnąć od komórki i komputera, wirtualnego świata mediów społecznościowych.  Nie mamy na to gotowego rozwiązania. Proponujemy proste rozwiązania, postaraj się stworzyć zachęcającą do nauki atmosferę, na pewno nie zaszkodzi, a może spowoduje, że uczeń polubi swój pokój, znajdzie w nim azyl przed codziennym zgiełkiem a tym samym chętniej zajrzy do książki czy zeszytu.

Czytaj więcej

Idealny obraz do salonu? Fotoobrazy na płótnie, na szkle i reprodukcje mistrzów pędzla

Na prawdziwą sztukę we wnętrzach mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. Piękne obrazy i fotografie dodają życiu smaku i czynią nasze wnętrza atrakcyjniejszymi. Dzięki nim mamy lepszy nastrój, a mieszkania zyskują wyjątkowy charakter. Na szczęście dziś, aby cieszyć się dziełami największych wirtuozów pędzla, nie trzeba dysponować fortuną. Wysokiej jakości reprodukcje oraz przedruki fotografii na płótnie lub innych materiałach prezentują się doskonale.

Czytaj więcej

Piękne wnętrza w miejscu pracy – inspirujemy do zmian

Pomieszczenia, w których prowadzisz działalność, są wizytówką firmy. Świadczą o jej prestiżu i decydują o tym, czy klienci będą chcieli Ci zaufać. Co więcej, przesądzają również o Twoim komforcie. Efektownie zaaranżowane wnętrza to lepsze samopoczucie i większa efektywność. Zadbaj o nie – przecież w pracy spędzasz kilka tysięcy godzin rocznie.

Czytaj więcej

Personalizacja wnętrz – łatwo, tanio, efektownie

Szukasz nietuzinkowej dekoracji, która stanie się zwieńczeniem aranżacji? Dobrze wiemy o tym, że wyjątkowe pomieszczenia wymagają wysmakowanych dodatków. Właśnie takie produkty oferujemy naszym klientom. Przeczytaj, jak znaleźć fototapety, które spełnią marzenia o pięknych wnętrzach!

Czytaj więcej

A pod choinkę i na specjalne okazje… Polecamy udane prezenty!

Prawdziwą przyjemność dają udane prezenty. Wybór idealnego upominku nie jest łatwy. Sprawienie komuś radości wymaga wielu starań. Dlatego poszukiwania idealnego upominku warto rozpocząć z odpowiednim wyprzedzeniem. Przede wszystkim zastanów, się nad tym, co będzie odpowiednie dla obdarowywanej osoby. W naszym wpisie przygotowaliśmy kilka pomysłów na upominki, których nie znajdziesz w sieciówkach.

Czytaj więcej