Infolinia: 22-844-03-98, 690-395-056
twoje-fototapety.pl

Nasz Blog

Personalizacja wnętrz – łatwo, tanio, efektownie

Personalizacja wnętrz – łatwo, tanio, efektownie
Styczeń 4, 2018

Szukasz nietuzinkowej dekoracji, która stanie się zwieńczeniem aranżacji? Dobrze wiemy o tym, że wyjątkowe pomieszczenia wymagają wysmakowanych dodatków. Właśnie takie produkty oferujemy naszym klientom. Przeczytaj, jak znaleźć fototapety, które spełnią marzenia o pięknych wnętrzach!

Tajemnicą architektów wnętrz są starannie dobrane dodatki. Urządzanie pomieszczeń na własną rękę to duża przyjemność, ale i niemałe wyzwanie. Najważniejszy jest pomysł, dlatego zacznij od uruchomienia własnej kreatywności. Pomyśl o tym, co lubisz najbardziej – bardzo ważne przecież, abyś mieszkał we wnętrzach, które będą wyzwalały w Tobie pozytywne emocje. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kilka praktycznych rad, które pozwolą dostosować elementy dekoracyjne do już zaaranżowanej przestrzeni.

 

Czym kierować się przy wyborze dekoracji?

  • Tematyką – Na szczęście składa się wiele elementów. Z pewnością wpływ na nie ma także nasze otoczenie. Dlatego bardzo ważne, abyśmy codziennie spoglądali na piękne rzeczy, które budzą w nas miłe wspomnienia. Fani dalekich wojaży mogą udekorować salon zapierającą dech fototapetą z panoramą miasta, a traperom z pewnością przypadnie do gustu ozdobienie sypialni górską panoramą. Wybierając fototapetę, zawsze pomyśl o tym, co podpowiada Ci serce.
Fototapeta z panoramą miasta Fototapeta z górską panoramą
Fototapeta z panoramą miasta Fototapeta z górską panoramą

 

  • Gustem – Trendy są bardzo ważne w stylizacji wnętrz, jednak przemijają. Dlatego urządzając pomieszczenie kieruj się przede wszystkim swoim gustem. Postaw na ulubione tonacje kolorystyczne oraz motywy i desenie, które naprawdę Ci się podobają.

 

Fototapeta do sypialni z deseniem kwiatowym Fototapeta w stylu florystycznym oraz reprodukcja obrazu Henri Rousseau
Fototapeta do sypialni z deseniem kwiatowym Fototapeta w stylu florystycznym oraz reprodukcja obrazu Henri Rousseau

 

  • Preferencjami rodziny – Dobierając dodatki, pomyśl też o swoich najbliższych. W pokoju młodego fana footballu z pewnością sprawdzi się fototapeta z piłkarzami, a romantyczna nastolatka przychylnym okiem spojrzy na klimatyczne paryskie kamienice. Babci natomiast możesz zapewnić widok, który będzie budził w niej pozytywne wspomnienia.
Fototapeta z boiskiem piłkarskim Fototapeta do pokoju nastolatki - Paryż
Fototapeta z boiskiem piłkarskim do pokoju chłopca Fototapeta do pokoju nastolatki z motywem Paryża

 

Jak dopasować fototapetę do pomieszczenia?

Zwróć uwagę na temat – Dobierz motyw przewodni fototapety do miejsca, w którym ma zostać umieszczona, np. w sypialni, kuchni, salonie czy pokoju dziecinnym. Cenne podpowiedzi znajdziesz na stronie www.twoje-fototapety.pl – tam dekoracje podzielone zostały ze względu na przeznaczenia.

Kolorowa fototapeta do salonu Fototapeta do przedpokoju - słoje drzewa, oraz napisy w formie naklejki
Kolorowa fototapeta do salonu Fototapeta do przedpokoju ze słojami drewna oraz napisy w formie naklejki

 

Skup się na kolorystyce – Barwa fototapety powinna współgrać lub kontrastować z kolorystyką pomieszczenia. Dobrze także dopasować ją do stylu, w którym urządzone jest wnętrze, np. w industrialnym salonie sprawdzą się szarości, a w prowansalskiej kuchni dobrze wyglądają fiolety i kremy. Polecamy także monochromatyczne fototapety z akcentem w wyraźnym kolorze.

Fototapeta czarno biała z żółtym akcentem - motyw Mostu na Manhattanie Fototapeta czarno biała z różowymi akcentami - aleja drzew
Fototapeta czarno biała z żółtymi akcentami – motyw mostu na Manhattanie Fototapeta czarno biała z różowymi akcentami – aleja drzew

Zamów spersonalizowaną fototapetę

 

Wszystkie informacje, które pozwolą Ci łatwo zamówić wyjątkową dekorację, znajdziesz na naszej stronie. Możesz tam wybierać spośród milionów wzorów. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie także przygotować produkt stworzony na podstawie przesłanego zdjęcia.

Fototapeta czarno biała z akcentem turkusowym, dmuchawce Fototapeta do pokoju małej dziewczynki
Fototapeta czarno biała z akcentem turkusowym – motyw dmuchawców w jadalni Fototapeta do pokoju małej dziewczynki

 

Odmień swoje mieszkanie piękną fototapetą! Efektowne wnętrza są zawsze tworzone przez pomysłowe dekoracje!