Infolinia: 22-844-03-98, 690-395-056
twoje-fototapety.pl

Nasz Blog

Piękne wnętrza w miejscu pracy – inspirujemy do zmian

Piękne wnętrza w miejscu pracy – inspirujemy do zmian
Styczeń 22, 2018

Pomieszczenia, w których prowadzisz działalność, są wizytówką firmy. Świadczą o jej prestiżu i decydują o tym, czy klienci będą chcieli Ci zaufać. Co więcej, przesądzają również o Twoim komforcie. Efektownie zaaranżowane wnętrza to lepsze samopoczucie i większa efektywność. Zadbaj o nie – przecież w pracy spędzasz kilka tysięcy godzin rocznie.

Nikogo już nie trzeba przekonywać, jak ważny dla wizerunku firmy jest wystrój wnętrz. Do aranżacji gabinetów, sekretariatów i poczekalni przedsiębiorcy coraz częściej angażują profesjonalnych architektów. Dzięki temu pomieszczenia są nie tylko piękne, ale także ich atmosfera zostaje dopasowana do charakteru prowadzonej działalności. Podpowiadamy, jak efektownie zaaranżować przestrzeń biznesową, unikając przy tym generalnych remontów i ogromnych wydatków.

 

Wystrój wnętrz to inwestycja z wysoką stopą zwrotu

W ładnych wnętrzach pracuje się lepiej. Dobrze zaaranżowana przestrzeń biurowa z pewnością zaprocentuje lepszym humorem i większą wydajnością Twoich pracowników. Poprawi także atmosferę panującą w zespole. Odpowiednio dobrane barwy pomagają znaleźć energię do działania, (czerwień, pomarańcz), uspokajają (odcienie niebieskiego, szarości i fioletu) i wprowadzają dobry nastrój (żółć oraz róż).

Klub finess - fototapety z kolorową abstrakcją
Aranżacja wnętrza klubu fitness z żywymi kolorami – recepcja (po lewej) i sala cardio (po prawej)
Fototapeta w przychodni lekarskiej - niebieskie fale
Wnętrze w przychodni lekarskiej z motywem przewodnim – niebieska fala. Recepcja (po lewej) i gabinet lekarski (po prawej).

 

O wystrój wnętrz szczególnie powinni zadbać przedsiębiorcy, którzy na co dzień przyjmują klientów, m.in. fryzjerzy, kosmetyczki, restauratorzy, agenci ubezpieczeniowi, właściciele klubów fitness, prywatnych szkół, a nawet dentyści i prawnicy. W ich przypadku styl, w którym urządzą wnętrze, stanie się także manifestacją polityki firmy. Ekologiczne motywy będą świadczyły o tym, że przedsiębiorstwo troszczy się o środowisko, artystyczne desenie podkreślą twórczy charakter pracy, a stonowane, symetryczne wzory staną się wyrazem profesjonalizmu.

Salon kosmetyczny - fototapeta z kobiecym motywem
Wizerunki pięknych kobiet we wnętrzach salonu kosmetycznego.
Kancelaria adwokacka z obrazami chełmońskiego
Wnętrze kancelarii adwokackiej w klasycznej odsłonie – elegancka tapeta i obrazy Józefa Chełmońskiego.
Gabinet stomatologiczny - fototapety z motywem natury
Fototapety inspirowane naturą do wnętrza gabinetu stomatologicznego.
Gabinet dietetyka - fototapeta z motywem natury
Wnętrze gabinetu dietetyka – natura jako motyw przewodni

Pomieszczenia powinny być ze sobą spójne

Przestrzeń, na której firma prowadzi działalność, powinna być zawsze traktowana całościowo. Wielu przedsiębiorców popełnia błąd, aranżując gabinet szefa, sekretariat i poszczególne biura w różnych stylach. Dobrze, aby były one spójne. Dzięki temu aranżacja tworzy efektowną, harmonijną całość. Takie rozwiązania pozwolą także uzyskać naprawdę ciekawe efekty – spójrz tylko na inspiracje zaproponowane przez naszych grafików.

Biuro rachunkowe - nowoczesne wnętrze
Wnętrze biura rachunkowego urządzone w nowoczesnym stylu
Fototapeta i obraz do biura - abstrakcja geometryczna
Fototapeta i obraz do recepcji w biurze – wzór abstrakcyjny.

Zaprojektujemy idealne miejsce pracy

 

Planujesz zaaranżować firmowe pomieszczenia? Zwróć się do grafików-plastyków. Mamy duże doświadczenie w projektowaniu efektownych aranżacji. Co więcej, dzięki temu, że od lat rozmawiamy z klientami, wiemy jakie rozwiązania najlepiej sprawdzają się w praktyce. To potencjał, który jest nie do przeceniania.

 

Biura gabinety, sekretariaty i poczekalnie aranżujemy z pomocą różnorodnych dekoracji dostępnych na stronach twoje-fototapety.pl oraz twoja-galeria.eu. Są to m.in.: fototapety, naklejki, plakaty, panele szklane, oraz obrazy drukowane na płótnie. Ogromną zaletą aranżacji przygotowywanych z ich wykorzystaniem jest nie tylko efektowny wygląd, ale i dobra cena. Zapraszamy do kontaktu, a z przyjemnością przygotujemy projekt na miarę potrzeb Twojej firmy!