NAKLEJKI

Oferowane podłoża do druku naklejek. Naklejki drukujemy na folii samoprzylepnej. W zależności od rodzaju naklejki, jej przeznaczenia i rodzaju podłoża na które ma być naklejona stosujemy różne rodzaje folii.

Folia biała monomeryczna - o grubości 100 mikronów przeznaczona do druku. Mocny nieusuwalny klej pozwala na stałe naklejenie na podłoża typu szkło, płyty meblowe, drzwi, ściany.

Uwaga: po usunięciu może zostawiać ślady.

Naklejka z folii kanalikowej - biała folia doskonałe rozwiązanie do naklejek aplikowanych na wszelkie gładkie powierzchnie typu: szyby, meble. Specjalne kanaliki, pozwalają na szybkie usuwanie pęcherzy powietrza podczas naklejania folii, co znakomicie ułatwia i przyśpiesza pracę związaną z aplikowaniem folii na powierzchnie.

Folia typu Wallart - doskonałe rozwiązanie na aplikacje ścienne, na meble, drzwi. Można ją bezpiecznie naklejać i zdejmować z podłoży dzięki specjalnemu usuwalnemu klejowi.


Folia witrażowa – przezierna (przeźroczysta), doskonała do aplikacji na szkło, jeśli chcemy osiągnąć efekt lekko prześwitującego szkła z efektem zamglenia druku.

Folia podklejona pod szybę (druk od strony kleju) - pozwala na aplikację foli pod szkło:
- jeśli dodatkowo podkleimy folię białą to otrzymujemy efekt grafiki pod szkłem bez efektu prześwitu.
- jeśli dodatkowo podkleimy folię przezierną (przeźroczystą) to otrzymamy efekt grafiki a tam, gdzie są miejsca pozbawione grafiki będzie prześwitywała przestrzeń.


Naklejki są drukowane w brytach o szerokościach maksymalnych : folia monomeryczna do szerokości 150 cm , pozostałe folie do szerokości 135 cm . Szerokość bryt jest każdorazowo ustalana przez pracownika w zależności od zamówionej wielkości naklejki . Istnieje możliwość zamówienia szerokości bryt wg. preferencji klienta. W tym celu należy skontaktować się z nami w celu ustalenia kalkulacji takiej naklejki, oraz podać taką informację podczas jej zamawiania.

Naklejka wycinana po obrysie
Naklejki wycinamy z różnych folii samoprzylepnych , tak więc wybierając naklejkę wycinaną po obrysie  uprzednio należy wybrać rodzaj folii z której ma być wykonana.

UWAGA 

Opcja wycinania po obrysie włączona jest do wszystkich plików wektorowych, natomiast z technicznych powodów nie każdy plik może zostać tak wycięty.

W celu ustalenia czy plik można wyciąć po obrysie skontaktuj się z obsługą sklepu, w przeciwnym wypadku plik zostanie wydrukowany bez wycięcia.


Standardowa maksymalna szerokość naklejki  to 130 cm, jedynie  naklejka  wykonana z folii monomerycznej białej może mieć maksymalną szerokość 145 cm . Jeśli naklejki przekraczają maksymalne szerokości to będą wykonane w brytach. Dla  wygodnego montażu , naklejka jest wyposażona w folię transportową.

Instrukcja naklejania folii samoprzylepnych. <<<Pobierz>>>


Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!
Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij