Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

PANELE SZKLANE DO KUCHNI (tafla)

Druk wykonujemy na folii samoprzylepnej. Folia jest zadrukowana od strony kleju. Tak wykonany druk przyklejamy do szkła. Szkło hartowane typu float (grubość 6mm).

Przy zamawianiu paneli szklanych należy wybrać rodzaj montażu:

a) Montaż na klej (specjalne silikony)

b) Montaż na śruby. Jeżeli szkło nie przekracza 2 metrów długości wystarczą 4 otwory montażowe.

UWAGA: wszelkie otwory należy uwzględnić przy zamawianiu szkła m.in. na gniazda elektryczne.

Na specjalne zamówienie oferujemy szkło hartowane typu OPTI-WHITE.

Szkło typu Float:

Chociaż mówi się ,że szkło float jest bezbarwne to jednak , szkło takie ma odcień lekko zielony. Jest to naturalny odcień szkła spowodowany obecnością w nim jonów żelaza. Kolor ten szczególnie widoczny jest na krawędzi grubego szkła.

Szkło Optiwhite:

W odróżnieniu od szkła typu float jest całkowicie przeźroczystym szkłem float o obniżonej zawartości żelaza. Szkło jest praktycznie bezbarwne a zielonkawe zabarwienie charakterystyczne dla zwykłego szkła typu float , zostało całkowicie wyeliminowane.
Rozmiary paneli szklanych :
Maksymalne rozmiary paneli szklanych jednoczęściowych : 150 cm x 280 cm.
Panele o większych formatach możemy podzielić na mniejsze formaty. Podział na odpowiednie formaty wymaga indywidualnych uzgodnień.
Transport :
Mając na uwadze bezpieczeństwo w transporcie , transportu kurierski umożliwia nam wysyłki paneli szklanych nie przekraczających formatu : 230 cm x 100 cm

Instrukcja montażu :

Przygotować ścianę . Panele nakleja się na otynkowaną zagruntowaną ścianę . Jeśli na ścianie są już płytki ceramiczne , panel szklany można także przykleić do tych płytek. Oczywiście ściana winna być prosta. Jeśli są krzywizny na ścianie , należy to uwzględnić przy nakładaniu sylikonu , który służy do klejenia panelu szklanego do ściany . Po 24 godzinach od montażu, można wypełnić szczeliny między panelami szklanymi sylikonem neutralnym bezbarwnym .

Bardzo dobrze sprawdzają się sylikony neutralne , bezkwasowe do luster np. bezbarwny sylikonowy klej do luster LAKMA.

Transport

W obrębie Warszawy i w promieniu 30 km od Warszawy wykonujemy montaże .Celem kalkulacji montażu , prosimy o kontakt z nami : biuro@twoje-fototapety.pl Jeśli klient dokonuje montażu we własnym zakresie ma możliwość odbioru paneli bezpośrednio w naszej pracowni , lub zlecić nam wysyłkę paneli pocztą kurierską . Celem dokładnej kalkulacji kosztów transportu prosimy o kontakt z nami: biuro@twoje-fototapety.pl


INSTRUKCJA MONTAŻU PANELU SZKLANEGO     <<<Pobierz>>>


Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij