Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

PANELE SZKLANE DO KUCHNI (tafla)

Druk wykonujemy na folii samoprzylepnej. Folia jest zadrukowana od strony kleju. Tak wykonany druk przyklejamy do szkła. Szkło hartowane typu float (grubość 6mm).

Przy zamawianiu paneli szklanych należy wybrać rodzaj montażu:

a) Montaż na klej (specjalne silikony)

b) Montaż na śruby. Jeżeli szkło nie przekracza 2 metrów długości wystarczą 4 otwory montażowe.

UWAGA: wszelkie otwory należy uwzględnić przy zamawianiu szkła m.in. na gniazda elektryczne.

Na specjalne zamówienie oferujemy szkło hartowane typu OPTI-WHITE.

Szkło typu Float:

Chociaż mówi się ,że szkło float jest bezbarwne to jednak , szkło takie ma odcień lekko zielony. Jest to naturalny odcień szkła spowodowany obecnością w nim jonów żelaza. Kolor ten szczególnie widoczny jest na krawędzi grubego szkła.

Szkło Optiwhite:

W odróżnieniu od szkła typu float jest całkowicie przeźroczystym szkłem float o obniżonej zawartości żelaza. Szkło jest praktycznie bezbarwne a zielonkawe zabarwienie charakterystyczne dla zwykłego szkła typu float , zostało całkowicie wyeliminowane.
Rozmiary paneli szklanych :
Maksymalne rozmiary paneli szklanych jednoczęściowych : 150 cm x 280 cm.
Panele o większych formatach możemy podzielić na mniejsze formaty. Podział na odpowiednie formaty wymaga indywidualnych uzgodnień.
Transport :
Mając na uwadze bezpieczeństwo w transporcie , transportu kurierski umożliwia nam wysyłki paneli szklanych nie przekraczających formatu : 230 cm x 100 cm

Panele podświetlane:

Szukasz nietuzinkowego rozwiązania aranżacyjnego? Podświetlane panele szklane odmienią wnętrze. Doskonale sprawdzą się jako dekoracja domu lub mieszkania – można zainstalować je w łazience, salonie czy kuchni. Stanowią ciekawą alternatywę dla płytek kuchennych – efektownie prezentują się zamontowane pomiędzy szafkami. Można także pokryć nimi powierzchnię wysepek kuchennych lub wykorzystać je jako dyskretne oświetlenie korytarza. Panele dają ciepłe, rozproszone światło, które pozwala zbudować nastrój w pomieszczeniu.

Podświetlane panele szklane to rozwiązanie, na które często decydują się firmy. Świetnie sprawdzą się w holach, recepcjach i biurach. Doskonale prezentują się jako przyciągająca wzrok ozdoba lad czy ścian. Oprócz walorów dekoracyjnych, podświetlane obrazy mogą pełnić funkcję reklamową (panele podświetlane LED z naniesionym logo, wybraną grafiką i/lub napisem).

Panele mogą być podświetlone równomiernie na całej powierzchni dzięki zastosowaniu materiału rozproszającego światło lub krawędziowo. Każdy z modeli wyposażony jest w energooszczędne diody LED, dzięki którym koszt użytkowania urządzenia jest stosunkowo niski. Ich powierzchnia jest trwała i odporna na zarysowania. Panele szklane można łatwo utrzymać w czystości – wystarczy przetrzeć je miękką szmatką z dodatkiem płynu do szyb.

Panele podświetlane składają się z drukowanych w wysokiej jakości zdjęć oraz tafli grubego szkła i podświetlenia LED. Dostępne są w różnych rozmiarach i wzorach, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań Klienta.
Rozmiary paneli szklanych podświetlanych krawędziowo :
maksymalny rozmiar 200cm x 150 cm ,
Panele z podświetleniem pełnym
Maksymalny rozmiar : 150 cm x 150 cm
Grubość profilu 85 mm

Transport : Mając na uwadze bezpieczeństwo w transporcie , transportu kurierski umożliwia nam wysyłki paneli szklanych nie przekraczających formatu : 200 cm x 100 cm
Celem dokładnej kalkulacji kosztów transportu prosimy o kontakt z nami: biuro@twoje-fototapety.pl
Dlaczego warto zdecydować się na podświetlane panele LED?

• Są efektowną dekoracją domu lub firmy

• Są doskonałym nośnikiem reklamy

• Są wyposażone w energooszczędne oświetlenie LED

• Są łatwe do utrzymania w czystośc

W skład zestawu wchodzi:

• Panel szklany

• Zasilacz o mocy odpowiedniej do zamówionej wielkości

• Włącznik dotykowy

wl.jpg

W przypadku paneli z pełnym oświetleniem, diody LED obrazu podświetlają krawędziowo materiał rozpraszający światło umiejscowiony tuż za taflą szkła, wypełniając go delikatnym światłem.. Dobrze sprawdzą się w domu – można zainstalować je pomiędzy szafkami kuchennymi lub wykorzystać jako subtelne oświetlanie łazienki, salonu lub korytarza. Na zastosowanie paneli podświetlanych LED często decydują się firmy – eksponowane są one w recepcji lub biurach w formie podświetlanego obrazu z logo, który przyciągnie wzrok klientów. Panele szklane są łatwe do utrzymania w czystości i montażu – zwykle przyklejane są do ściany za pomocą silikonu do luster.

Dlaczego warto wybrać panele szklane z pełnym podświetleniem LED?

• Są efektowną dekoracją domu lub firmy

• Są doskonałym nośnikiem reklamy

• Są wyposażone w energooszczędne oświetlenie LED

• Są łatwe do utrzymania w czystości
Panele z podświetlaniem krawędziowym

Panele podświetlane krawędziowo prezentują się bardzo efektownie.

W przeciwieństwie do obrazów z pełnym podświetleniem, diody LED zamontowane są w nich jedynie na ich brzegach. Panele podświetlane krawędziowo składają się z aluminiowego profilu z wmontowanymi diodami LED, obrazu wydrukowanego w wysokiej rozdzielczości oraz tafli grubego szkła. Obraz podświetlane krawędziowo sprawdzają się doskonalone w domach (kuchnia, łazienka, salon, korytarz) i firmach (hol, biura, recepcja). Przeciągają wzrok, a subtelne światło diod LED buduje przyjemny klimat we wnętrzach. Panele w szklane można bardzo łatwo utrzymać w czystości, wykorzystując do tego miękką szmatkę i płyn do szyb. Ich montażu zwykle dokonuje się prosto i szybko, wykorzystując do tego silikon do luster.

Dlaczego warto wybrać panele szklane z podświetleniem krawędziowym?

• Są efektowną dekoracją domu lub firmy

• Są doskonałym nośnikiem reklamy

• Są wyposażone w energooszczędne oświetlenie LED

• Są łatwe do utrzymania w czystości

Panele szklane do kuchni w elementach (płyty) . Brzegi oszlifowane .

Szkło hartowane typu float (grubość 6mm). Przy kalkulowaniu wielkości panela należy uwzględnić szerokość fug między panelami. Zwyczajowo szerokość fug wynosi 1-2 mm.

Panele szklane świetnie sprawdzają się w kuchni w przestrzeniach międzyszafkowych , pięknie wygląda grafika w panelach montowanych w łazienkach .

Instrukcja montażu :

Przygotować ścianę . Panele nakleja się na otynkowaną zagruntowaną ścianę . Jeśli na ścianie są już płytki ceramiczne , panel szklany można także przykleić do tych płytek. Oczywiście ściana winna być prosta. Jeśli są krzywizny na ścianie , należy to uwzględnić przy nakładaniu sylikonu , który służy do klejenia panelu szklanego do ściany . Po 24 godzinach od montażu, można wypełnić szczeliny między panelami szklanymi sylikonem neutralnym bezbarwnym .

Bardzo dobrze sprawdzają się sylikony neutralne , bezkwasowe do luster np. bezbarwny sylikonowy klej do luster LAKMA.

Transport

W obrębie Warszawy i w promieniu 30 km od Warszawy wykonujemy montaże .Celem kalkulacji montażu , prosimy o kontakt z nami : biuro@twoje-fototapety.pl Jeśli klient dokonuje montażu we własnym zakresie ma możliwość odbioru paneli bezpośrednio w naszej pracowni , lub zlecić nam wysyłkę paneli pocztą kurierską . Celem dokładnej kalkulacji kosztów transportu prosimy o kontakt z nami: biuro@twoje-fototapety.pl


INSTRUKCJA MONTAŻU PANELU SZKLANEGO     <<<Pobierz>>>


Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij