PANELE SZKLANE DO KUCHNI (tafla)

Druk wykonujemy na folii samoprzylepnej. Folia jest zadrukowana od strony kleju i zabezpieczona białą kryjącą folią. Tak wykonany druk przyklejamy do szkła. Szkło hartowane typu float (grubość 6mm).

Przy zamawianiu paneli szklanych należy wybrać rodzaj montażu:

a) Montaż na klej (specjalne silikony)

b) Montaż na śruby. Jeżeli szkło nie przekracza 2 metrów długości wystarczą 4 otwory montażowe.

UWAGA: wszelkie otwory należy uwzględnić przy zamawianiu szkła m.in. na gniazda elektryczne.

Na specjalne zamówienie oferujemy szkło hartowane typu OPTI-WHITE.

Szkło typu Float:

Chociaż mówi się ,że szkło float jest bezbarwne to jednak , szkło takie ma odcień lekko zielony. Jest to naturalny odcień szkła spowodowany obecnością w nim jonów żelaza. Kolor ten szczególnie widoczny jest na krawędzi grubego szkła.

Szkło Optiwhite:

W odróżnieniu od szkła typu float jest całkowicie przeźroczystym szkłem float o obniżonej zawartości żelaza. Szkło jest praktycznie bezbarwne a zielonkawe zabarwienie charakterystyczne dla zwykłego szkła typu float , zostało całkowicie wyeliminowane.
Rozmiary paneli szklanych :
Maksymalne rozmiary paneli szklanych jednoczęściowych : 150 cm x 280 cm.
Panele o większych formatach możemy podzielić na mniejsze formaty. Podział na odpowiednie formaty wymaga indywidualnych uzgodnień.
Transport :
Mając na uwadze bezpieczeństwo w transporcie , transportu kurierski umożliwia nam wysyłki paneli szklanych nie przekraczających formatu : 230 cm x 100 cm

Instrukcja montażu :

Przygotować ścianę . Panele nakleja się na otynkowaną zagruntowaną ścianę . Jeśli na ścianie są już płytki ceramiczne , panel szklany można także przykleić do tych płytek. Oczywiście ściana winna być prosta. Jeśli są krzywizny na ścianie , należy to uwzględnić przy nakładaniu sylikonu , który służy do klejenia panelu szklanego do ściany . Po 24 godzinach od montażu, można wypełnić szczeliny między panelami szklanymi sylikonem neutralnym bezbarwnym .

Bardzo dobrze sprawdzają się sylikony neutralne , bezkwasowe do luster np. bezbarwny sylikonowy klej do luster LAKMA.

Transport

W obrębie Warszawy i w promieniu 30 km od Warszawy wykonujemy montaże .Celem kalkulacji montażu , prosimy o kontakt z nami : biuro@twoje-fototapety.pl Jeśli klient dokonuje montażu we własnym zakresie ma możliwość odbioru paneli bezpośrednio w naszej pracowni , lub zlecić nam wysyłkę paneli pocztą kurierską . Celem dokładnej kalkulacji kosztów transportu prosimy o kontakt z nami: biuro@twoje-fototapety.pl


INSTRUKCJA MONTAŻU PANELU SZKLANEGO     <<<Pobierz>>>


Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!
Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij