Fototapety ścienne od lat cieszą się popularnością. To nowoczesne, a zarazem proste do zastosowania rozwiązanie pozwala dowolnie tworzyć, ozdabiać i zmieniać każdą przestrzeń. Pragniesz optycznie powiększyć małą sypialnię? A może masz w domu starą komodę, której chcesz przywrócić świetny wygląd? Oryginalną metamorfozę ulubionego wnętrza zrealizujesz przy użyciu tapety z nadrukowaną fotografią. Dopasuj jeden z wyjątkowych motywów do wybranego pomieszczenia lub mebla i ciesz się atrakcyjnym wystrojem.

Fototapety samoprzylepne na wymiar

Proponujemy elementy dekoracyjne z różnego rodzaju materiałów, które można dostosować w zależności od przeznaczenia. Fototapeta samoprzylepna tekstylna przypasuje każdemu miłośnikowi ozdabiania wnętrz – z ich pomocą odmienisz każdą płaszczyznę. Fototapety lateksowe, ze względu na gładką i matową strukturę, najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniach pełnych naturalnego światła. Fototapety winylowe (na podłożu papierowym lub fizelinowym) świetnie radzą sobie z parą wodną, dlatego będą odpowiednie do kuchni, łazienki czy na basen. Fototapeta na fizelinie świetnie sprawdzą się w salonie. Do Twojej dyspozycji oddajemy również ozdoby o strukturze obrazów oraz usługę laminacji. Fototapety na ścianę o strukturze płótna polecamy do druku malowanych pejzaży, kwiatów. Podłoże strukturalne podnosi walor estetyczny fototapet, sprawia wrażenie jakby obraz był namalowany na ścianie. Propnujemy także najtańsze fototapety na ścianę, wykonane na podłożu lateksowym Premium z laminacją standard. Laminacja wydłuża nam żywotność fototapety, zabezpiecza przed porysowaniem, promieniami UV, można ją czyścić na mokro.

Na wymiar i na zamówienie

Przekrój tematyczny naszych fototapet jest bardzo szeroki, dlatego z pewnością uda Ci się znaleźć odpowiedni model. Nie chcesz korzystać z gotowych motywów? Wolisz umieścić na ścianie wytwór własnej wyobraźni? Żaden problem. Realizujemy również projekty indywidualne i przygotowujemy fototapety na zamówienie. Przedstaw nam swój pomysł, a my go dla Ciebie wykonamy. W ten sposób w zmienionym lub od nowa zaaranżowanym wnętrzu wyrazisz samego siebie. Możesz wybrać nie tylko fotografię czy grafikę, ale również wskazać konkretny wymiar tapety lub naklejki, aby dokładnie dopasować ją do docelowej powierzchni. Jeśli planujesz dekorację do łazienki lub do kuchni polecamy fototapetę na wymiar, wodoodporne. Fototapeta winylowa z laminacją Premium to sprawdzony produkt.

rozwiń opis >