Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!
NIE WIESZ CO WYBRAĆ? Zobacz nasze INSPIRACJE

Fototapety: Morze

Morze to przepiękny element dekoracji z wielkim potencjałem do budowania różnorodnej atmosfery w pomieszczeniu. Zdjęcia przedstawiające morze spokojne , fale lekko połyskujące a w dali zachód słońca, to super dekoracja do sypialni , gdzie chcemy wyciszyć się przed snem. Morze wzburzone, fale bijące o skały, klify ostro zaznaczające linię brzegową, będą trafioną dekoracją np. do salonu kąpielowego. Drewniane molo wchodzące w morze, można wykorzystać jako element dekoracyjny, który daje nam złudzenie powiększenia przestrzeni. Prowadzi nasz wzrok w kierunku mola i rysującego się w dali horyzontu. Dla fanów sportów morskich widok morza, jachtu prującego fale, czy surfer na desce ślizgający się po ogromnych falach, lub własne zdjęcie z wypraw nad morze na pewno będą miłą dekoracją w pokoju czy sypialni. Groty morskie, przepiękne stalaktyty, kolorowe pieczary to także wdzięczny temat, który warto wykorzystać do aranżacji łazienki, SPA.

Kategoria: Fototapety

Podłoże: opis produktu

Fototapety Morze Bałtyckie – zabierz do domu cząstkę wakacji

 

Zachody słońca nad morzem, molo i wydmy to wzory fototapet bardzo lubiane przez naszych klientów. Nic dziwnego, ponieważ fototapety z falami po horyzont nie tylko świetnie wyglądają w pomieszczeniach, ale także wprawiają w dobry nastrój. Pomagają popłynąć myślami tam, gdzie czujemy się najlepiej. Często są to miejsca, w których spędziliśmy wspaniałe chwile z bliskimi, np. malownicze plaże ze złotym ciepłym piaskiem, ogrzanym letnim słońcem.

Dalekie podróże nad Morze Śródziemne i na Karaiby. Zatrzymaj wspomnienia

 

Kto nie chciałby się codziennie budzić na egzotycznej plaży? Fototapety z palmami i złotymi plażami świetnie wyglądają w salonie, pokoju młodzieżowym i łazience. Popularne są nie tylko fototapety z turkusową wodą, ale i widoki śródziemnomorskich uliczek i kramików, czyli miejsc, gdzie czas płynie zdecydowanie wolniej, a urlop trwa przez okrągły rok.

Fototapety z morzem – świetny sposób na metamorfozę

 

Twoje-fototapety.pl to miejsce, gdzie spełniamy marzenia. Z nami codziennie możesz być tam, gdzie twój umysł odpoczywa, a serce bije szybciej. Fototapety z pejzażami z morzem to dobry sposób na szybkie i efektowne odmienienie pomieszczenia, za które zapłacisz naprawdę niewiele. To coś dla tych, którzy chcą od życia więcej i marzą o tym, by codziennie patrzeć na piękne morskie krajobrazy, słysząc subtelny szum morskich fal.

    Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij