Tematy

pokaż więcej »
NIE WIESZ CO WYBRAĆ? Zobacz nasze INSPIRACJE

Fototapety Optyczne powiększenie

Proponujemy fototapety , dzięki którym możemy osiągnąć efekt optycznego powiększenia dekorowanej przestrzeni. Na pewno wzory o delikatnej pastelowej kolorystyce będą dobrym wyborem. Kolor jasny optycznie powiększy każdą ścianę . Macie do wyboru , kolorowe tła , paski, kółeczka, kropki wszystko w odcieniach delikatnych pasteli. Warte do zastosowania są także pejzaże , z daleką perspektywą np. alejki leśne, uliczki, otwarte okna z widokiem , łąki pełne kwiatów po horyzont, morze a w dali piękny zachód słońca.
Czytaj więcej >Proponujemy fototapety , dzięki którym możemy osiągnąć efekt optycznego powiększenia dekorowanej przestrzeni. Na pewno wzory o delikatnej pastelowej kolorystyce będą dobrym wyborem. Kolor jasny optycznie powiększy każdą ścianę . Macie do wyboru , kolorowe tła , paski, kółeczka, kropki wszystko w odcieniach delikatnych pasteli. Warte do zastosowania są także pejzaże , z daleką perspektywą np. alejki leśne, uliczki, otwarte okna z widokiem , łąki pełne kwiatów po horyzont, morze a w dali piękny zachód słońca.

Kategoria: Fototapety

Podłoże: opis produktu

Podkategorie:

Fototapety powiększające wnętrza z efektem głębi

Masz mały pokój, w którym nie czujesz się wystarczająco dobrze? Szukasz pomysłu na jakąś zmianę w swojej sypialni albo w pokoju Twojego dziecka? Zainspiruj się przygotowanymi przez nas wizualizacjami i odmień swoje wnętrze z pomocą fototapety powiększającej wnętrze. Zamieściliśmy propozycje niesamowitych krajobrazów niczym wakacje marzeń, zapierających dech w piersiach kompozycji nawiązujących do filmów fantasy czy grafiki 3D. Fototapety 3D mogą dać drugie życie każdemu pokojowi i powiększyć je optycznie przez głębię uzyskaną dzięki perspektywie zbieżnej lub otwartej kompozycji z jasnymi odcieniami oraz nawiązujące do ogromnych wolnych przestrzeni jak plaża, ocean, las, kwiecista łąka, długa droga, rozległy krajobraz górski, widok na delikatne chmurki na błękitnym niebie. Przy pomocy fototapety z głębią, która przedstawia duże pomieszczenie lub długi korytarz powiększysz wnętrze nawet najmniejszego pokoiku. Możesz w jednej chwili przenieść się myślami w najpiękniejsze miejsce na świecie podczas popołudniowego odpoczynku po pracy – wystarczy, że spojrzysz na ścianę. Przejrzyj całą naszą galerię i wybierz widok, który Cię urzekł, a już za kilka dni będziesz cieszyć się nim na swojej ścianie. Dzięki zaawansowanym technologicznie drukarkom wielkoformatowym możemy przygotować dla Ciebie ogromną fototapetę, która pokryje całą ścianę i przy tym każdy szczegół będzie precyzyjnie nadrukowany. Sprawdź, jak zdjęcia w naszej galerii będą wyglądały w przykładowym pokoju, dostosuj wielkość tapety i kadr.

Podobne kategorie

    Opinie klientów

    5.0/5
    Dziękujemy za opinie!
    Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij