Tematy

pokaż więcej »
NIE WIESZ CO WYBRAĆ? Zobacz nasze INSPIRACJE

Fototapety Do biura

O tym, jak efektywnie i kreatywnie pracujemy, w ogromnym stopniu decyduje wygląd otaczającej nas przestrzeni. Odpowiednio dobrane kolory i widoki pobudzają zmysły, sprawiając, że mamy nie tylko lepszy nastrój, ale i stajemy się wydajniejsi. Obrazy do biura to doskonały sposób na diametralne odmienienie przestrzeni do pracy. Sprawdzą się one zarówno w gabinetach, jak i open space'ach czy wspólnych przestrzeniach relaksu. Do motywów rekomendowanych do wyposażenia przestrzeni biurowej należą zapierające dech w piersiach krajobrazy, widoki z lotu ptaka, mapy, inspirujące barwne abstrakcje oraz grafiki, rozbudzające kreatywność. Warto także wspomnieć, że obrazy do biura to dekoracja, którą można z powodzeniem wykorzystać jako element identyfikacji wizualnej firmy. Dzięki odpowiednio dobranej tematyce lub obrazowi do biura wzbogaconemu o logo bądź hasło, przedsiębiorstwa łatwo można podnieść prestiż przestrzeni biurowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą obrazów do biura. Co ważne, na życzenie klienta, jesteśmy w stanie przygotować obraz z wybraną grafiką.
Czytaj więcej > O tym, jak efektywnie i kreatywnie pracujemy, w ogromnym stopniu decyduje wygląd otaczającej nas przestrzeni. Odpowiednio dobrane kolory i widoki pobudzają zmysły, sprawiając, że mamy nie tylko lepszy nastrój, ale i stajemy się wydajniejsi. Obrazy do biura to doskonały sposób na diametralne odmienienie przestrzeni do pracy. Sprawdzą się one zarówno w gabinetach, jak i open space'ach czy wspólnych przestrzeniach relaksu. Do motywów rekomendowanych do wyposażenia przestrzeni biurowej należą zapierające dech w piersiach krajobrazy, widoki z lotu ptaka, mapy, inspirujące barwne abstrakcje oraz grafiki, rozbudzające kreatywność. Warto także wspomnieć, że obrazy do biura to dekoracja, którą można z powodzeniem wykorzystać jako element identyfikacji wizualnej firmy. Dzięki odpowiednio dobranej tematyce lub obrazowi do biura wzbogaconemu o logo bądź hasło, przedsiębiorstwa łatwo można podnieść prestiż przestrzeni biurowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą obrazów do biura. Co ważne, na życzenie klienta, jesteśmy w stanie przygotować obraz z wybraną grafiką.

Kategoria: Fototapety

Podłoże: opis produktu

Obrazy na ścianę do gabinetu, biura, firmy

Obrazy przyjemne w odbiorze, estetyczne i wzbudzające pozytywne emocje poprawiają nasze samopoczucie podświadomie, a nawet potrafią nas skłonić do podjęcia konkretnej decyzji. Według badań psychologicznych wybór jasnych barw będzie wzbudzał pozytywne uczucia. Taki sam wpływ mają znane nam widoki, zdjęcia szczęśliwych zwierząt oraz natura. Nie musisz stawiać na przyjemne i znajome widoki – grafiki mogą służyć także jako jasny przekaz, utrwalenie idei firmy, stanowić ciepłe powitanie lub wskazywać cele i priorytety. Jeśli zależy Ci na dobrej energii w biurze, warto pomyśleć o zagospodarowaniu wolnej przestrzeni na ścianach, ponieważ niedocenione znaczenie kolorystyki i ustawienia mebli może poprawić samopoczucie Twoje, pracowników oraz kontrahentów. Mimo wysokiego poziomu edukacji i rozwoju świadomości w społeczeństwie, nie zdajemy sobie sprawy, że bezwiednie kierujemy się tym, co implikuje nam nasze otoczenie. Zależnie od tego, jaką atmosferę chcemy stworzyć, wystarczy wprowadzić niewielkie, nieprzytłaczające akcenty, które będą przykuwały wzrok od wejścia, co wpłynie na nastrój osób spoglądających na nie.

Niesamowicie ważne jest, by obraz korespondował zresztą wystroju, na co wpływ ma również kształt ramy. Najłatwiej podążać zasadą, że obraz powinien mieć kształt ściany, więc do wąskiego pomieszczenia należy wybrać obraz pionowy lub kilka mniejszych ułożonych w pionową galerię, by nie zmniejszać optycznie pomieszczenia. Jeśli stawiamy na minimalizm i chcemy zachować profesjonalizm, to lepiej wybrać do biura jeden większy widok albo zdjęcie niż tworzenie galerii małych grafik.

Jakie obrazy można wybrać do biura?

Obrazy do biura mogą być świetnym sposobem na urozmaicenie i uatrakcyjnienie miejsca pracy, a także dodanie stylu do pomieszczeń biurowych. Istnieje kilka rzeczy, które warto rozważyć przy wyborze konkretnego obrazu do miejsca pracy. Po pierwsze należy zastanowić się nad ogólną atmosferą biura i rodzajem działalności. W przypadku kancelarii prawnej warto wybrać obraz bardziej tradycyjny i profesjonalny. W agencjach reklamowych doskonale sprawdzą się nowoczesne, designerskie, abstrakcyjne lub motywacyjne obrazy np. z napisem Never give up. W korporacji mogą sprawdzić się obrazy przedstawiające duże miasta z lotu ptaka np. biurowce w Warszawie. W biurze turystycznym można powiesić obraz przedstawiający mapę świata lub piękny krajobraz np. góry w Zakopanem lub górski wodospad. Po drugie warto pomyśleć o wielkości obrazów. Ich wielkość powinna wywoływać wrażenie zarówno w pracownikach, jak i klientach/kontrahentach, jednakże nie powinny one przytłaczać przestrzeni. Po trzecie warto wybrać obrazy, które mają kolory pasujące do już istniejącego wystroju biura. Wreszcie należy pamiętać o tym, że obrazy do biura powinny być profesjonalne i gustowne, należy unikać wszystkiego, co jest zbyt osobiste lub kontrowersyjne. Szukasz estetycznych i profesjonalnych obrazów do biura? Sprawdź ofertę sklepu www.twoje-fototapety.pl. Oferujemy szeroki wybór obrazów biurowych o różnorodnej tematyce, w zależności od prowadzonej działalności. Mogą to być zwierzęta, kwiaty, drzewa, krajobrazy, miasta z lotu ptaka, motywacyjne napisy, abstrakcyjne wzory, mapy i wiele innych. Chcesz poznać więcej szczegółów związanych z ofertą? Zapraszamy do kontaktu.

    Opinie klientów

    5.0/5
    Dziękujemy za opinie!
    Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij