SZALONA PROMOCJA! RABAT DO 50% - TYLKO DO 07.02!!!
Przeznaczenie
Tematy
Style
Kolekcje
Naklejki na fronty szafek ,całkowicie zmieniły moją kuchnię . Polecam taki pomysł Patrycja
naklejki całkowicie odmieniły pokój naszych dzieci. Dziękuję w ich imieniu . Teresa
kolekcja fototapet z reprodukcji jest bardzo ciekawa.
Fototapeta z reprodukcją obrazu Moneta , wydrukowana na fizelinie ze strukturą płótna jest zjawiskowa. Wygląda jak obraz .Mam dzieło sztuki na ścianie , w moim salonie . Bardzo dziękuję Marzena J
Macie super pomysły. Już wykorzystaliśmy kilka do zrobienia fototapet. A dzisiaj nadeszły obrazy . Polecamy Was znajomym Ania i Wojtek
Kategoria: Fototapety
Podłoże: opis produktu
Fototapeta samoprzylepna i naklejki już są w pokoju dzieci. Mąż z dziećmi kleił a ja dyrygowałam zespołem. Była super zabawa. Bardzo dziękujemy i polecamy
Fototapety już przyklejone. Sami daliśmy radę z ich montażem . Fototapety bardzo dokładnie wykonane. Polecamy. Marek i Zośka .
Plakat samoprzylepny z tematem kawy wisi w kuchni i zachwyca rodzinę oraz znajomych. Wygląda rewelacyjnie. Bardzo udany zakup. Teraz zamówiłam kolejne dwa plakaty na prezent dla przyjaciółki. Agnieszka z Olsztyna.
Fototapeta czarno biała z nałożonym kolorem indywidualnie dopasowanym do naszych potrzeb- Efekt powalający. Dziękujemy
Naklejki do dziecinnego pokoju w delikatnych kolorach , estetycznie wykończone. Wzory dobrane do okleiny meblowej .Moja córeczka jest szczęśliwa. Dziękuję i polecam innym.