Tematy

pokaż więcej »
NIE WIESZ CO WYBRAĆ? Zobacz nasze INSPIRACJE

Fototapety Kominki

Uwielbiasz jesienny klimat, kiedy za oknem złośliwy wiatr rozszarpuje ostatnie liście drzew, a niewzruszona ziemia bezwzględnie po raz kolejny obiega słońce? Dla jednych może to być trudny czas, innym może sprawiać przyjemność ze względu na długie wieczory, które można poświęcić na czytanie książek z aromatyczną herbatą w największym kubku.
Czytaj więcej > Uwielbiasz jesienny klimat, kiedy za oknem złośliwy wiatr rozszarpuje ostatnie liście drzew, a niewzruszona ziemia bezwzględnie po raz kolejny obiega słońce? Dla jednych może to być trudny czas, innym może sprawiać przyjemność ze względu na długie wieczory, które można poświęcić na czytanie książek z aromatyczną herbatą w największym kubku.

Kategoria: Fototapety

Podłoże: opis produktu

Fototapeta imitacja kominka - płonący kominek

Z myślą o osobach, mieszkających w bloku i tych, którzy z innych powodów nie mogą sobie pozwolić na montaż kominka w mieszkaniu, przygotowaliśmy fototapety przedstawiające palące się kominki. Kominek przywołuje na myśl zwykle jesienne i zimowe długie wieczory, które najchętniej spędza się we własnym domu w otoczeniu bliskich, dzieląc wspólne pasje lub pogrążając się w lekturze kolejnej części swojej ulubionej serii książkowej. Do stworzenia idealnego stanowiska na najbliższe kilka miesięcy wieczornego rytuału potrzebujesz kilku niezastąpionych elementów jak smaczna herbata, ciepły koc, wygodny fotel i kominek, oddający ciepło swoim blaskiem. Możesz skorzystać z naszej oferty stylowych fototapet, spełniających potrzeby i fantazje największych indywidualistów w aranżacji wnętrz. Kominek można wpasować w resztę wystroju w nieinwazyjny sposób, wybierając obraz z nowoczesnym przeszklonym kominkiem. Umieszczenie takiej fototapety nie koliduje z resztą projektu mieszkania, dlatego możesz w każdej chwili zostać szczęśliwym posiadaczem kominka, wprowadzającego ciepły wygląd Twojego mieszkania. Znajdź kominek, który stworzy niepowtarzalny nastrój.

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!
Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij