Fototapety między szafki kuchenne, to bardzo szybki i ekonomiczny sposób do zmiany dekoracji w kuchni. W kolekcji „ pod szafki”,  przygotowaliśmy  propozycje wzorów  które wymagają dodatkowej pracy grafika polegającej na powieleniu, multiplikacji wzoru tak aby Klient mógł z łatwością dany wzór dopasować do oczekiwanych rozmiarów. Jeżeli spodoba Wam się inny wzór, który znajdziecie na naszej stronie,nasi graficy odpowiednio go opracują tak aby pasował do życzonych  wymiarów. Wszelkie zmiany które mają być dokonane, należy wyraźnie to zaznaczyć w uwagach do zamówienia.
W kolekcji znajdziecie tak modne ostatnio wzory kafelków, portugalskich azulejos, ornamenty łowickie, florystyczne. Żywa kolorystyka tych wzorów będzie pięknie prezentowała się między jednobarwnymi  szafkami w kuchni.
Przygotowaliśmy także wzory dla miłośników czerni i bieli. Czarno-białe kule wyglądają jakby miały się stoczyć na blat kuchni. Wzór ten optycznie powiększa przestrzeń między szafkami, wprowadza nastrój beztroski, nonszalancji. Mamy także wzory typowo kuchenne np. cytrynki, wiśnie, sad jabłkowy, delikatne wzory kwiatowe, ziarenka kawy.Mamy też  ciekawe wzory abstrakcyjne. Abstrakcje kojarzą nam się z nowoczesnością. Wzornictwo abstrakcyjne potrafi złamać standardy kuchenne  i  wprowadzić powiew świeżości  do już opatrzonego wnętrza.
Jeśli wśród tych przykładów nie znalazłaś tego który spełni Twoje oczekiwania, obejrzyj nasze wzornictwo w kategorii głównej   tj. fototapety do kuchni  lub fototapety do jadalni.
Kolejne podpowiedzi znajdziesz w naszych inspiracjach związanych z fototapetami czy inspiracjach dotyczących paneli szklanych do kuchni.
W kuchni każdy z nas spędza stosunkowo dużo czasu, warto więc zastanowić się jak chcemy ją udekorować aby spędzony w niej czas sobie uprzyjemnić. Życzymy udanych wyborów, a w razie potrzeby możecie liczyć na naszą pomoc. 

rozwiń opis >