Fototapety między szafki kuchenne, to bardzo szybki i ekonomiczny sposób do zmiany dekoracji w kuchni. W kolekcji „ pod szafki”,  przygotowaliśmy  propozycje wzorów  które wymagają dodatkowej pracy grafika polegającej na powieleniu, multiplikacji wzoru tak aby Klient mógł z łatwością dany wzór dopasować do oczekiwanych rozmiarów. Jeżeli spodoba Wam się inny wzór, który znajdziecie na naszej stronie,nasi graficy odpowiednio go opracują tak aby pasował do życzonych  wymiarów. Wszelkie zmiany które mają być dokonane, należy wyraźnie to zaznaczyć w uwagach do zamówienia.
W kolekcji znajdziecie tak modne ostatnio wzory kafelków, portugalskich azulejos, ornamenty łowickie, florystyczne. Żywa kolorystyka tych wzorów będzie pięknie prezentowała się między jednobarwnymi  szafkami w kuchni.
Przygotowaliśmy także wzory dla miłośników czerni i bieli. Czarno-białe kule wyglądają jakby miały się stoczyć na blat kuchni. Wzór ten optycznie powiększa przestrzeń między szafkami, wprowadza nastrój beztroski, nonszalancji. Mamy także wzory typowo kuchenne np. cytrynki, wiśnie, sad jabłkowy, delikatne wzory kwiatowe, ziarenka kawy.Mamy też  ciekawe wzory abstrakcyjne. Abstrakcje kojarzą nam się z nowoczesnością. Wzornictwo abstrakcyjne potrafi złamać standardy kuchenne  i  wprowadzić powiew świeżości  do już opatrzonego wnętrza.
Jeśli wśród tych przykładów nie znalazłaś tego który spełni Twoje oczekiwania, obejrzyj nasze wzornictwo w kategorii głównej   tj. fototapety do kuchni  lub fototapety do jadalni.
Kolejne podpowiedzi znajdziesz w naszych inspiracjach związanych z fototapetami czy inspiracjach dotyczących paneli szklanych do kuchni.
W kuchni każdy z nas spędza stosunkowo dużo czasu, warto więc zastanowić się jak chcemy ją udekorować aby spędzony w niej czas sobie uprzyjemnić. Życzymy udanych wyborów, a w razie potrzeby możecie liczyć na naszą pomoc. 

Jeśli kochasz gotować w dobrym stylu, nasze fototapety między szafkami kuchennymi są dla Ciebie idealne! Nasze fototapety zamieniają nudne kuchenne półki w oszałamiające dzieło sztuki. To niesamowite, jak takie małe akcenty mogą mieć duży wpływ na Twój dom. Nasze fototapety są wykonane przy użyciu wysokiej jakości materiałów i technik druku, aby zagwarantować wyjątkową szczegółowość obrazu i żywe kolory, które nie wyblakną z czasem. Nasze fototapety są dostępne w wielu rozmiarach i wzorach, więc możesz wybrać dokładnie taką, która będzie idealnie pasować między szafkami kuchennymi w Twoim domu. Dodatkowo, charakteryzują się one łatwym montażem i bezproblemowym usuwaniem uszkodzeń - więc ich zakładanie jest mniej stresujące niż kiedykolwiek! Z Murale między szafkami kuchennymi, nie tylko gotować pyszne posiłki - Będziesz również zaimponować każdemu, kto kroki w swojej pięknej kuchni. Wyobraź sobie spojrzenia na ich twarzach, gdy widzą te unikalne dzieła sztuki jako część wystroju! Więc nie przegap tej okazji, aby wziąć swoje doświadczenie gotowania na zupełnie nowy poziom - Get Murale między szafkami kuchennymi teraz i cieszyć się robi to, co kochasz najbardziej w stylu!

rozwiń opis >