Wybór motywów do Fototapet z cyklu „relaks i kontemplacja” został przygotowany z myślą o słodkim nieróbstwie. Włosi mają na to specjalne określenie - il bel far niente. Oni potrafią celebrować w sobie to uczucie, są ekspertami w tej dziedzinie. Ale przecież nie każdy  musi urodzić się z tą umiejętnością. Chcemy tu pomóc Wam, często zbyt zapracowanym aby pomyśleć o wypoczynku. Przygotowaliśmy kilkadziesiąt wzorów fototapet, sprzyjających oddaniu się błogiemu nic nierobieniu.
Obejrzyj także wzory fototapet przygotowanych tematycznie np. fototapety do salonu czy fototapety do sypialni. Jeśli będziesz przeglądał wzory według tematów szukaj wzorów które lubisz. Wiadomo,że każdy z nas wypoczywa inaczej.
Wzory związane z naturą, w kolorach zieleni na pewną ukoją nasze nerwy i pomogą odpocząć  naszym oczom po ciągłej pracy przy monitorze. Motywy zachodzącego słońca nad wodą, mola,  przestrzeni widocznej  po horyzont , wprowadzą nastrój spokoju w nasze otoczenie.
Unikalne tematy, sprzyjające relaksacji do wykorzystania w fototapetach,  znajdziesz także  w kolekcji „ Wielka sztuka na ścianie”. Przepiękne nenufary Claude Monet’a , łąki pełne maków van Gogh’a, delikatne  pejzaże Sisley’a,  będą piękną i niepowtarzalną dekoracją przestrzeni.

rozwiń opis >