Kiedy dziecko dorasta, to oczekuje, że zmieni się jego najbliższe otoczenie. Chce być traktowane poważniej i stać się częścią społeczności dorosłych. Za tym idą również zmiany w otaczającej przestrzeni. U nastolatki większość lalek i misiów ląduje w kącie, a ich miejsce zajmują idole z sieci i telewizji. Dziewczyny fascynują się również sportem, muzyką i zwierzętami. Swoim pasjom często poświęcają mnóstwo czasu i wkładają w nie całe serce. Z pewnością doskonałym pomysłem na metamorfozę pokoju nastolatki będzie zaaranżowanie go w taki sposób, aby nawiązywał do jej hobby. Tanią i efektowną dekoracją stanie się fototapeta dla dziewczyny.

Wielkie zmiany małym kosztem

Jak zaaranżować pokój z wykorzystaniem fototapety? To proste. Dekorację można wykorzystać na kilka sposobów, np. udekorować fototapetą front szafy przesuwnej lub bok regału. Ciekawą ideą jest też umieszczenie fototapety na całej ścianie, np. za łóżkiem lub nad biurkiem. Dzięki takiemu zabiegowi można uzyskać bardzo dobry efekt, który pozwoli dodatkowo powiększyć wnętrze. Nie wiesz, jak dopasować fototapetę do pokoju dziewczyny? Zainspiruj się pomysłami naszych grafików, które znajdziesz w poniższej galerii.

Udekorowanie wnętrza fototapetą dla dziewczynki , nastolatki, jest proste. Instrukcja naklejenia ozdoby znajduje się na naszej stronie – wystarczy postępować zgodnie z nią, by w krótkim czasie efektownie odmienić pokój. Do naklejenia fototapety nie potrzeba specjalnych umiejętności. Poradzi sobie z tym każdy, kto ma choć trochę zapału. Nasze dekoracje drukowane są w bardzo wysokiej jakości, która bardzo dobrze prezentuje się na ścianie. Ich wielkość zawsze dostosowujemy do oczekiwań klienta – dzięki temu łatwo można dopasować fototapetę dla dziewczyny do wymogów aranżacyjnych pomieszczenia. Nie bez znaczenia pozostaje także cena dekoracji. Jest ona stosunkowo niska, w porównaniu z większym remontem pokoju.

rozwiń opis >