Estetyczna stylistyka mieszkania zaczyna się w przedpokoju. Już w drzwiach zapraszasz gości do wejścia, tu się witasz i żegnasz. Należałoby zastanowić się nad  dekoracją całego ciągu komunikacyjnego, tak aby stanowił spójną dekorację z pomieszczeniami z nim sąsiadującymi. Fototapeta to super pomysł na nowoczesną dekorację korytarza, czy przedpokoju.

Pomysły na dekorację małych korytarzy

Małe korytarze, należałoby optycznie powiększyć, wprowadzić kolorystykę jasną, pastelową . Przy większych przestrzeniach mamy większą dowolność  w doborze motywów dekoracyjnych. Fototapety w stylu Eco , z delikatnym wzorem liści w zielonej tonacji ożywią wąskie przestrzenie. Delikatny wzór malowany jakby farbą wodną , optycznie powiększy korytarz i jednocześnie osiągniemy zamierzony  efekt artystyczny. W przedpokoju także  ładnie będą prezentowały się motywy związane ze starymi uliczkami, naturalny mur, okna , kolorowe kwiaty przy murze, stworzą romantyczna atmosferę. Dla tych co wolą witać gości bardziej formalnie , przydatne będą nowoczesne wzory abstrakcyjne, gdzie najbardziej liczy się kolor a nie konkretny pejzaż, czy motyw.

Jak schować wielką szafę  w przedpokoju.

Trzeba przyznać, że bez  szafy trudno się obejść  i trudno ją schować . Mamy pomysły na jej opakowanie , tak aby stanowiła ozdobę dekorowanej przestrzeni. Wybraną grafikę przeznaczoną na dekorację ścian możemy odpowiednio przenieść na powierzchnie płaskich mebli. Fototapety samoprzylepne można z powodzeniem  aplikować zarówno na ściany jak i na meble. Polecamy także obejrzeć   wyselekcjonowane wzory w temacie naklejki na szafy . Na meblach

Stylowy przedpokój

Wejście  do mieszkania , to swoista Twoja wizytówka, oto ja, tak mieszkam . Z nami łatwo określisz swój styl.  Zastanów się w jakich kolorach najlepiej się czujesz, jaki styl Ci odpowiada?. Styl klasyczny , nowoczesny a może tak ostatnio modny vintage? Styl , to nie tylko wzornictwo, kolory , to także odpowiednio dopasowane oświetlenie, dodatki dekoracyjne . Zajrzyj na naszego bloga na pewno znajdziesz tam pomocne wskazówki.

rozwiń opis >