Dekoracje gdzie głównym motywem jest las zawsze będą w modzie. Zobaczcie jak na wiele sposobów można wykorzystać motyw lasu, drzew, liści do ozdobienia przestrzeni mieszkalnej. Las jako zielona ściana może stanowić tło, do którego będą pasowały meble utrzymane w kolorach, beżu, brązu. Kolor zielony to kolor natury, który dobrze komponuje się z drewnem.
Las spowity delikatną mgłą wprowadzi nam nutkę tajemniczości do dekorowanej przestrzeni. Ten efekt polecamy zaadoptować do sypialni. Las , strumyki leśne, polanki, warto pamiętać o tych urokliwych elementach dekorując pokój, czy jadalnie połączone z salonem. A las w łazience? Jak najbardziej. Tutaj warto tez pomyśleć o strumykach przecinających leśne uroczyska, małe wodospady, przebijające się przez zwalone pnie drzew. Elegancko wyglądają grafiki z motywem stylizowanego lasu, pni drzew, delikatnym rysunkiem liści. Jeśli lubimy styl skandynawski, jesteśmy fanami ekologii, to dekoracje z motywem lasu dają nam ogrom możliwości do wykorzystania.

Oferujemy także fototapety zachody słońca, masz pytania, zadzwoń lub napisz.

Wprowadź piękno natury do swojego domu dzięki fototapetom ściennym z motywem lasu! Nasze fototapety są drukowane na wysokiej jakości, trwałym winylu, dzięki czemu są idealne zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz. Każda fototapeta jest bardzo szczegółowa, przedstawia piękne drzewa i bujne zielone liście, tworząc wciągającą atmosferę, gdziekolwiek jest wyświetlana. Dzięki szerokiej gamie dostępnych rozmiarów i wzorów z pewnością znajdziesz idealną fototapetę do każdej przestrzeni - przynosząc spokój i ukojenie do Twojego domu lub biura. Niezależnie od tego, czy Twój styl jest nowoczesny czy tradycyjny, te urzekające fototapety z pewnością dodadzą odrobinę klasy i elegancji do każdego wystroju. Ponadto nasze fototapety są łatwe w aplikacji - nie trzeba stosować niechlujnych farb ani plam! Dlaczego więc nie uczynić przestrzeni wokół siebie wyjątkową dzięki jednej z naszych majestatycznych fototapet z lasem? Dodaj wpływ i zrób oświadczenie w każdej przestrzeni z jednym z tych oszałamiających wydruków już dziś!

rozwiń opis >