Morze to przepiękny element dekoracji z wielkim potencjałem do budowania różnorodnej atmosfery w pomieszczeniu. Zdjęcia przedstawiające morze spokojne , fale lekko połyskujące a w dali zachód słońca, to super dekoracja do sypialni , gdzie chcemy wyciszyć się przed snem. Morze wzburzone, fale bijące o skały, klify ostro zaznaczające linię brzegową, będą trafioną dekoracją np. do salonu kąpielowego. Drewniane molo wchodzące w morze, można wykorzystać jako element dekoracyjny, który daje nam złudzenie powiększenia przestrzeni. Prowadzi nasz wzrok w kierunku mola i rysującego się w dali horyzontu. Dla fanów sportów morskich widok morza, jachtu prującego fale, czy surfer na desce ślizgający się po ogromnych falach, lub własne zdjęcie z wypraw nad morze na pewno będą miłą dekoracją w pokoju czy sypialni. Groty morskie, przepiękne stalaktyty, kolorowe pieczary to także wdzięczny temat, który warto wykorzystać do aranżacji łazienki, SPA.

Nasze oszałamiające fototapety z motywem morza są idealnym dodatkiem do każdego domu! Jeśli szukasz wyciszenia i relaksu, to te tapety pomogą Ci to stworzyć. Żywe błękity i biele fal są wystarczające, aby uspokoić każdego. 

 Przekształć swoje ściany w podwodny raj dzięki naszym malowniczym tapetom nadmorskim. Ma wszystkie wspomnienia z wakacji na plaży: spieniona faktura i wzór fal oceanicznych na tle miękkiego nieba, mewy szybujące nad jasnymi białymi chmurami i piasek, w którym każdy odcisk stopy wyróżnia się. Pozwól swojej wyobraźni dryfować jak na letnich wakacjach! 

rozwiń opis >