Zdjęcia panoramiczne często są wykonane „z góry”, tak aby jak największy kadr przestrzeni mógł być wyeksponowany. Często stosuje się zabieg polegający na łączeniu zdjęć tzn. łączeniu poszczególnych kadrów tak aby objąć jak największy obszar. Tak wykonane zdjęcie ma samo w sobie ogromny potencjał dekoracyjny – jest w nim zawartych dużo elementów. Fototapeta wydrukowana z panoramicznego zdjęcia będzie niezwykle efektowną dekoracją w salonach z minimalną ilością mebli. To trafiona dekoracja do dużego salonu, gdzie króluje minimalizm. Panoramiczne zdjęcia mogą zaprezentować się w pełni na dużej przestrzeni. Dlatego polecamy fototapety panoramiczne do salonów o wystroju nowoczesnym, industrialnym. Zdjęcia panoramiczne są także niezwykle przydatne do wykonania fototapet przeznaczonych do przestrzeni, gdzie szerokość jest wielokrotnie większa od jej wysokości. Klasycznym przykładem będą tu przestrzenie kuchenne między szafkami. Przygotowaliśmy dla Was specjalnie wyselekcjonowane fotografie panoramiczne krajobrazów miast, pól, łąk, lasów, rzek i wiele innych naturalnych motywów, które łatwo można zaadoptować do aranżacji różnych wnętrz.

Spraw, by wystrój Twojego domu wyglądał jak nigdy dotąd dzięki naszej wyjątkowej kolekcji fototapet! Nasza wspaniała fototapeta panorama stworzy zapierające dech w piersiach poczucie wielkości i głębi do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Żywe kolory, misterne szczegóły i oszałamiający realizm sprawiają, że nasza fototapeta jest zupełnie wyjątkowa. 

Zobacz i kup też fototapeta morze bałtyckie, zobacz i kup.

Realistyczna sceneria przedstawiona na naszych fototapetach- zawierająca falujące wzgórza, bujne zielone góry, ryczące oceany i żywe krajobrazy miejskie- przeniesie Cię do świata daleko poza ściany Twojej przestrzeni życiowej. Twoi przyjaciele nie będą mogli oderwać oczu od tego zapierającego dech w piersiach dzieła! 

rozwiń opis >