Egzotyka zawsze nas fascynowała. Może dlatego, że  jest  dla nas obca, raczej wybieramy podróże po Europie, bo to jest nam bliższy kulturowo region. To co jest dla nas nowe , często jest  bardziej atrakcyjne niż to co mamy na co dzień.

Moda na egzotykę, nadal trwa.

Rośliny , kwiaty egzotyczne: storczyki, magnolie, wiśnie japońskie w rozkwicie, pełne intensywnych barw, to tylko kilka pomysłów na dekorację  pokoju w stylu egzotycznym . Mamy także do zaproponowania wschodnie pejzaże Chin, Indii, Japonii. Cudowną roślinność lasów tropikalnych , spowitych mgłą. Lasy bambusowe,  przepiękne smukłe palmy z pióropuszem liści  zwisających nad lustrem morza , to także gotowe wzory na dekorację o egzotycznym charakterze. Kwiaty egzotyczne  są częstym motywem dekoracyjnym w kulturze Zen.

Wybierz fototapetę Egzotyczny, która przemawia do najdzikszych części Twojej duszy. Wybierz jeden z naszych inspirujących projektów przedstawiających bujne wzgórza, żywe krajobrazy oceanu lub porywające zachody słońca. Dzięki tak żywym odcieniom i realistycznym obrazom, każdy kawałek uchwyci Matkę Naturę prosto z ekranu na Twoje ściany! Doświadcz piękna jak nigdy dotąd, jakby było namalowane prosto z zaczarowanego lasu deszczowego. Ciesz się ożywczym pięknem z fototapetami ściennymi z naszej kolekcji egzotyczną już dziś!

Specjalnie dla was oferujemy fototapety 3d kwiaty, masz pytania, zadzwoń lub napisz.

rozwiń opis >