Liście to bardzo wdzięczny temat do wykorzystania w dekoracjach Wnętrz. Liście możemy przedstawić jako elegancki ornament. Bardzo modne są ornamenty o zdecydowanych, mocnych kolorach. Efektownie będą prezentowały się w klasycznych wnętrzach. Liście palmowe ręcznie malowane to gotowa artystyczna dekoracja ścian w pokoju, czy przedpokoju. Liście to element natury, nie znudzą nam się szybko. Liście jesienne wprowadzą nam do przestrzeni ożywczy element kolorystyczny. Fototapety z motywem liści zielonych, to radosny powiew wiosny, sprawdzą się zarówno w przestrzeniach minimalistycznych, klasycznych.

Fototapety w liście tropikalne – moda na egzotykę.

Liście egzotyczne, zielone malowane akwarelą to nie tylko atrakcyjny motyw dekoracyjny, to także pokłosie naszych dalekich podróży zagranicznych do ciepłych krajów. To miła namiastka tak niecodziennych dla nas krajobrazów. Kolorowe liście, pióropusze drzew palmowych, liście lasów tropikalnych będą naturalnym tłem dla nowoczesnych mebli, w drewnianej okleinie. Pozwolą nam wykreować styl ekologiczny z dodatkiem egzotyki.

rozwiń opis >

Fototapeta z motywem liści – styl ekologiczny

Moda na ekologię zawładnęła naszymi umysłami i chyba słusznie. Liście stanowią naturalny element otaczającej nas natury. Drobne zielone liście, te wiosenne na fototapecie mogą stanowić delikatne tło dla bardziej zdefiniowanych o określonym temacie, elementów dekoracyjnych np. w postaci plakatów czy obrazów. Liście jesienne, z kolorową  paletą barw, same w sobie mogą tworzyć  bogatą dekorację.

Fototapeta samoprzylepna w kolorowe liście – pomysł na metamorfozę starych mebli .

Liście są tak uniwersalną grafiką, że pasują właściwie do każdego nowoczesnego pomieszczenia. Z łatwością  delikatny rysunek z motywem  liści połączymy z innymi elementami dekoracyjnymi. Meble nie zmieniamy tak często jak drobne elementy dekoracyjne , ale mając na uwadze uniwersalność motywów związanych z liśćmi, ekologią, możemy te wzory z powodzeniem wykorzystać do nadania nowego „życia” naszym starym meblom. Należy przy tym pamiętać, że fototapetę samoprzylepną nakleja się  na płaskie, suche powierzchnie.