Otwarte okno to bardzo pomysłowa fototapeta. Dzięki niej możemy łatwo przenieść nasze mieszkanie do wybranego zakątka świata. Fototapeta z oknem z widokiem pozwala budzić się, spoglądając na piękne łąki Prowansji lub górzyste Alpy. Dzięki niej możemy też łatwo znaleźć się na egzotycznej wyspie lub sielskiej wsi. Malownicze widoki nie tylko podnoszą walory aranżacji, ale także pozytywnie wpływają na samopoczucie domowników. Fototapety z oknami pozwalają przez cały rok spoglądać na piękne krajobrazy, które wywołują pozytywne emocje oraz ułatwiają osiągnięcie pełnego relaksu. Co więcej, odpowiedni wzór ram okiennych doda wnętrzu smaku. Pamiętaj, aby dopasować go do charakteru pomieszczenia.

Jak wykorzystać potencjał fototapety z oknami?

Fototapety z oknem z widokiem to świetny pomysł na optyczne powiększanie pomieszczenia. Pejzaż za oknem tworzy wrażenie głębi, które warto wykorzystać we wnętrzu. To doskonałe rozwiązanie do małych pomieszczeń – dzięki dodatkowemu oknu z widokiem staną się one bardziej przestronne i przyjazne dla mieszkańców. Co więcej, fototapeta z oknem to także dobry sposób na poprawę atmosfery w ciemnych, a nawet „ślepych” wnętrzach.

Gdzie sprawdzą się fototapety z oknem? To świetny pomysł na udekorowanie salonu. Fototapetę z otwartym oknem z widokiem warto umieścić choćby w pobliżu sofy lub wygodnego fotela, w którym często wypoczywają domownicy. Dobrym pomysłem może być też wyeksponowanie widoku za stołem w jadalni lub w łazience – pomyśl tylko, jak przyjemna musi być kąpiel, gdy podczas wylegiwania się w wannie można spoglądać na ocean.

Otwarte okna to również dobre rozwiązanie na pomysłową aranżacje niewielkiego korytarza w bloku. Zwykle w mieszkaniach przedpokój jest maleńki i ciemny. Okno powiększy go i doda mu charakteru. Fototapety tego typu polecamy również do kuchni – zwłaszcza tych małych, bez własnego okna.

rozwiń opis >

Inne kategorie

Otwarte okna Drzwi Schody

Fototapety okna – wyjątkowe wzory

W naszej ofercie mamy bardzo bogaty wybór wzorów fototapet z widokiem za oknem. Przede wszystkim dysponujemy grafikami z różnymi rodzajami okien. To bardzo ważne, ponieważ kształt, kolor oraz wygląd ramy muszą wpisać się w charakter pomieszczenia. Proste okna będą doskonałe do salonu w stylu skandynawskim czy minimalistycznej łazienki, natomiast drewniane gięte ramy to świetny wybór do rustykalnej lub angielskiej kuchni.

Co więcej, nasi klienci mogą wybierać także wśród widoków za oknem. Polecamy przede wszystkim efektowne pejzaże, niebo zasłane białymi chmurami, widoki najpiękniejszych zabytków oraz egzotyczne wyspy. Na życzenie klienta możemy także wydrukować fototapetę z otwartym oknem w wybranym wzorze. Zapraszamy do kontaktu, a ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące realizacji zlecenia.

Pomożemy w doborze fototapety

Nie wiesz, jaka fototapeta z oknem najlepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy doradzić Ci kilka wzorów. Mamy bardzo duże doświadczenie w aranżacji pomieszczeń i wiemy, jak dopasować grafikę do wnętrz, tak aby stały się one jeszcze piękniejsze.

Fototapeta okno z widokiem na las, morze, miasto

Fototapety z oknem mogą niesamowicie otworzyć przestrzeń Twojego niewielkiego salonu lub kuchni. Takie optyczne powiększenie przestrzeni to sposób stosowany przez najlepszych projektantów wnętrz. Dobrze oświetlona fototapeta przedstawiająca otwarte okno ze zniewalającym widokiem może być imitacją prawdziwego okna w pomieszczeniach środkowych bez dostępu do okien. Dzięki oświetleniu nad tapetą Twoi goście odniosą wrażenie, że od okna rzeczywiście bije naturalne światło. Umieszczenie takiej tapety w niewielkiej kuchni stworzy iluzję, dzięki której będziesz czuć się lepiej podczas codziennych czynności. Coraz częściej wykorzystuje się fototapety z oknem w biurach, aby dodać im prestiżowego charakteru z widokiem niczym z amerykańskich przeszklonych wieżowców lub w celu zwiększenia postrzeganej przestrzeni, co jest ważne dla efektywności w pracy przy biurku. Na tapecie z oknem możesz znaleźć widoki przywołujące przyjemne wspomnienia z dzieciństwa lub z dobrze spędzonych wakacji. W naszej galerii znajdują się okna o różnej wielkości i kształcie, a widok za oknem może przedstawiać wschód słońca nad górskim pejzażem, zachód słońca nad bezkresnym oceanem, błękitne niebo pokryte obłokami, bogato zazieleniony park, popularne miejsca turystyczne z całego świata czy klasyczne prowansalskie uliczki. Oferta naszego sklepu ciągle się powiększa, a w galerii pojawiają się nowe tematycznie posegregowane grafiki, które możesz mieć na swojej ścianie zaraz po wybraniu najlepszej dla Ciebie i ustaleniu odpowiedniego rozmiaru.