Fototapety ze stylistyki samochody/skutery/rowery będą nie lada gratką dla mężczyzn. Nowoczesne pojazdy i piękne auta to wabik dla fanów motoryzacji i technologii. Samochody/skutery/rowery zadowolą wszystkich chłopców – również tych najmłodszych. Taka fototapeta to świetny pomysł na aranżację kącika zabaw dla chłopca, pokoju nastolatka czy gabinetu do pracy dla mężczyzny. Nie wymaga dużych nakładów pieniędzy, czasu ani wysiłku. Znakomicie podkreślą klimat męskiego świata i męskich pasji. Duży wybór zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów motoryzacji.

rozwiń opis >

Fototapeta samochody

Fototapety z obrazem samochodu to doskonały element wystroju dla fana motoryzacji, który nie tylko się nią interesuje, ale nią żyje, a w jego żyłach płynie olej silnikowy. Niezależnie od tego, jaki typu samochodów czy marka najbardziej Cię interesuje, znajdziesz u nas bardzo ciekawe propozycje fototapet. Czy to pierwsze samochody wyścigowe lub osobowe, nowoczesne samochody luksusowe, czy też ogromne monster trucki – każdy z nich może pojawić się na Twojej ścianie. Ciekawe zdjęcie samochodu sprawi, że zarówno wnętrze modernistyczne, jak i w stylu vintage stanie się ciekawsze. Tak niesamowite obrazy stworzą w Twoim pokoju hollywoodzki nastrój, ale fototapeta z samochodami także sprawdzi się idealnie w salonie samochodowym, biurze albo sklepie z asortymentem motoryzacyjnym. Możesz poczuć się jak w minionej epoce, kiedy to czas wolniej płynął dzięki niezwykle klimatycznym widokom, uchwyconym w obiektywie aparatu. Leciwe, ale zadbane klasyki z okrągłymi lampami i kwadratowymi maskami majestatycznie połyskujące w blasku słońca jak w amerykańskich filmach z lat 70 mogą witać Cię swoim urokiem co dzień rano.

Dzięki grafikom w wysokiej rozdzielczości i profesjonalnym maszynom drukarskim obrazy na fototapetach są wyraźne i ostre, a kolory głębokie i nasycone. Natomiast szczegółowe grafiki przedstawiające detale odwzorowujemy bardzo precyzyjnie – przekonaj się! Znajdź najlepszy kadr lub skontaktuj się z nami, a rozważymy Twoją propozycję i postaramy się zrealizować zamówienie, będące największym wyzwaniem.