Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!
Pokaż wszystkie inspiracje

Panel szklany z makami

Panel szklany z makami

Kolorystyka mebli kuchennych biało czarna . W przestrzeni między szafkami zamontowany panel szklany  z motywem kwiatowym – polne maki i źdźbła traw zwichrowanych na wietrze . Tło panelu utrzymane w odcieniach szarości . Szarość  tła  jest jakby delikatnym  łącznikiem między białymi i czarnymi szafkami kuchennymi. Pomarańczowe maki  wnoszą energię w całość kompozycji . Połyskliwe szare tło grafiki i roziskrzone trawy pięknie nawiązują do aluminiowych uchwytów zamontowanych w szafkach. Panel szklany dodaje uroku całej kompozycji.
Białe meble w kuchni  pozwalają  nam zrealizować nawet wydawałoby się szalone pomysły .
Biel będzie zawsze dobrym tłem dla każdego innego koloru . Tak więc z kolorem grafiki użytej do panelu szklanego możemy  trochę poszaleć . Pięknie będzie wyglądał panel z kolorowymi kwiatami  na czarnym lub białym tle, storczyki na czarnych kamieniach wyglądają bardzo urokliwie.
Cuda natury : kropelki wody na trawieliście , zielone pędy bambusa, kora brzozy  to także dobre pomysły na dekoracje w kuchni. Pamiętajcie o wzorach abstrakcyjnych , w nowoczesnych kuchniach zawsze się sprawdzą.

Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij