Pokaż wszystkie inspiracje

Fototapeta do jadalni z żurawiami

Fototapeta do jadalni z żurawiami
Produkt: Fototapeta Podkład: fototapeta lateksowa premium - 65 zł/m2 Laminacja: Standard Wymiary: 215 x 200 cm Cena: 403.2 zł

lub

Zmień rozmiar

Coraz częściej oprócz kuchni możemy pochwalić się także jadalnią. Jak sama nazwa wskazuje jest to miejsce gdzie spożywamy posiłki, gdzie spotykamy się z rodziną, przyjaciółmi. Na pewno centralnym elementem jadalni będzie stół. Miło nam będzie jeśli  siedząc przy stole nie będziemy musieli patrzeć się na pustą ścianę. Można ja udekorować na różne sposoby. Tej jadalni  nadaje ton biała podłoga i białe krzesła. Fototapeta, tło w kolorze szarej iskrzącej się wody w której brodzą ptaki, biało czarne żurawie, doskonale koresponduje z białym wystrojem kuchni i ze zwisającymi żarówkami w czerwonych oprawach. Sznurki z których zwisają żarówki  możemy porównać do cienkich nóg żurawii. Fantastyczny efekt. 
W jadalni także sprawdzą się wzory kwiatowe, wzory związane z naturą, krajobrazami. Jeśli wolisz fototapetę gdzie główną rolę  odgrywa barwa  a nie koniecznie konkretny temat zainteresuj się wzorami abstrakcyjnymi. Duży potencjał do wykorzystania w jadalni będą miały motywy związane z kawą, herbatą, owocami, czy kolorowymi słodkościami.

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!
Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij