Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!
Pokaż wszystkie inspiracje

Fototapeta z grafiką typograficzną do biura

Fototapeta z grafiką typograficzną do biura
Produkt: Fototapeta Podkład: fototapeta lateksowa premium - 65 zł/m2 Laminacja: Standard Wymiary: 250 x 250 cm Cena: 606 zł

lub

Zmień rozmiar

Duża powierzchnia biurowa to także duże wyzwanie dla dekoratora Wnętrz. Dekoracja centralnej ściany korytarza, poprzez wybrany motyw typograficzny  ma za zadanie zwrócić uwagę pracownikom, klientom czy gościom firmy, że w tej instytucji  ceni się współpracę, na wielu poziomach, od pomysłu na projekt, jego wykonanie, po finansowanie. Jeśli  chcemy utrzymać  ten styl dekoracji także w pokojach pracowniczych , w zakładce motywcje, znajduje się  bogaty wybór haseł, które mogą być wykorzystane do druku fototapet lub obrazów czy plakatów. Często w pomieszczeniach biurowych typu open space wprowadza się dekoracje, gdzie motywem przewodnim jest natura.
Motywy związane z naturą, kwiatami, krajobrazem sprzyjają relaksacji. Pracownicy po wytężonej pracy przy komputerach chętnie kierują wzrok na dekoracje gdzie przeważają kolory  zieleni, odcienie niebieskiego, kolory czarno-białe,  monochromatyczne. 

Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij