Tematy

pokaż więcej »
NIE WIESZ CO WYBRAĆ? Zobacz nasze INSPIRACJE

Wszystkie kategorie

Przeznaczenie

Fototapety to dekoracja, którą można zastosować w każdym pomieszczeniu, m.in. w sypialni czy w salonie, dlatego z tą myślą stworzyliśmy kategorię prezentującą inspiracje dla rozmaitych przestrzeni.

Wybierz ciekawy wzór do łazienki i odmień nudne ściany wyłożone płytkami. Zastanawiasz się nad fototapetą do kuchni? Zainteresuj się motywami nawiązującymi do natury. Świetnie zaprezentują się także różne wariacje na temat jedzenia, np. owoce, kawa, zioła, warzywa, przyprawy czy krople wody. Martwisz się, że tapety ścienne do kuchni czy łazienki będą narażone na wilgoć i częste sprzątanie? Dbamy o przystosowanie naszych produktów do najtrudniejszych warunków, ponieważ nie boimy się żadnych wyzwań. Produkujemy fototapety na klej a także fototapety samoprzylepne, specjalnie wykończone w taki sposób, aby były odporne na różne działania. Fototapety samoprzylepne można naklejać także na meble, drzwi, wymagają gładkiej powierzchni.

Chcesz zmienić przestrzeń wokół siebie, ale nie tylko w domu? Wybierz fototapety do biura. Świetnie komponują się z wystrojem zarówno w dużych korporacjach, jak i w małych, rodzinnych firmach. Rozumiemy zapotrzebowanie na nowy wizerunek i jego odświeżenie również w innych organizacjach, dlatego np. szkoły bez problemu znajdą u nas wzory i kolory, dopasowane do potrzeb budynków oraz różnych grup wiekowych.

Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij