Naklejki będą bardzo pomocne do dekoracji sypialni. W zależności od wielkości pomieszczenia możemy przygotować  wybrany wzór, który będzie atrakcyjnie wyglądał na stosunkowo małej powierzchni ściany a odpowiednio powiększony tak aby nie zatracił proporcji, może dekorować dużą powierzchnię. Zastanów się nad stylem który będzie dla Ciebie odpowiedni . Ten romantyczny , czy raczej surowy styl industrialny? Dla każdego stylu mamy ciekawe propozycje .

Rozwiązania dekoracyjne dla małej sypialni.

W  małej sypialni , przydatne będą wzory pastelowe, optycznie nam powiększą przestrzeń. Jasne pastelowe ściany będą stanowiły wyraziste odbicie dla wycinanych po obrysie naklejek. Do romantycznej sypialni  nastolatki , naklejki z motywem serduszek, wycinanych liter tworzących napis Love, ażurowe klatki z ptaszkami, kolorowe motyle, będą stanowiły wdzięczną dekorację. Do sypialni małżeńskiej proponujemy także rozwiązania w stylu romantycznym np. zarys pary w miłosnym uścisku, czy wycinane esy floresy do przyklejenia nad wezgłowiem łóżka. Wzory z wycinanymi kwiatami, drzewami z wygiętymi na wietrze gałązkami, źdźbła traw to delikatne ozdoby koronkowej roboty , które przydadzą Twojej sypialni uroku.

Dekoracje na okno w sypialni. Jak stworzyć  intymną atmosferę.

Naklejki wykonane na folii przeźroczystej tzw. witrażowej uratują Cie przed wścibskimi spojrzeniami. Przez naklejkę będą przebijać promienie słoneczne, ale z zewnątrz nie będzie widać  co dzieje się wewnątrz i odwrotnie. Do dekoracji okna możesz wybrać każdy wzór ale tu specjalnie polecamy naklejki witrażowe.

Jak udekorować sypialnię i garderobę w sypialni

Już to ,że  masz taki problem to jesteś szczęściarą. Która z nas nie chciałaby dużej sypialni i przepastnych szaf wypełnionych garderoba na każdą okazję?.Jeśli chcesz trochę „ schować” te szafy, a przynajmniej je trochę optycznie zmniejszyć , to polecamy taką samą grafikę na ściany i meble, pod warunkiem ,że meble mają płaską, gładką  powierzchnię. Możemy zastosować naklejki wykonane na folii samoprzylepnej ( kanalikowej ), pokrytej laminatem Premium, jeśli tylko są przeznaczone na meble. Natomiast jeśli chcesz naklejki  przykleić na całe powierzchnie  mebli i ścian to lepszym rozwiązaniem będzie fototapeta samoprzylepna.

Wzornictwo w sypialni

Wzory wybieraj takie jakie Ci się podobają. Nie kieruj się tylko modą. W sypialni relaksujesz się, odpoczywasz, jesteś w intymnej sytuacji z Twoją ukochaną osobą, musisz się czuć komfortowe i bezpiecznie. To Ty jesteś najważniejsza. Wzory sprzyjające relaksacji znajdziesz tutaj. Wzory związane z naturą, delikatne zachody słońca, łąki pełne dzikich kwiatów, pola lawendy ciągnące się po horyzont, strumyki leśne. Jeśli potrzebujesz wzory nowoczesne  zajrzyj do stylu współczesnego. Znajdziesz w nim zarówno piękne molo wchodzące w lustro wody, las spowity mgłą jak i wzornictwo abstrakcyjne. Styl współczesny to mozaika wszystkich stylów , a więc będzie tu klasyka i piękne pejzaże z nutą charakterystyczną dla vintage.

rozwiń opis >