Naklejki na szyby

Proponujemy również naklejki, które będą dobrze prezentować się na różnego rodzaju szybach, np. w oknie lub na przeszklonych drzwiach. W takich miejscach przykleja się najczęściej nalepki o mniejszym rozmiarze, aby nie zakrywały całej powierzchni szkła, a jedynie jej małą część. W ten sposób uda się podkreślić charakter danego pomieszczenia oraz osłonić najbardziej prześwitujący fragment szklanej tafli. Co ważne, nawet niewielki dodatek musi charakteryzować się wysoką jakością. Właśnie dlatego warto skorzystać z naszej oferty. Polecane ozdoby posłużą przez długie lata, skutecznie urozmaicając dowolne pomieszczenie z przeszkleniami.

Jak wybrać odpowiednią naklejkę na szybę ?

Naklejki mogą być wykonane z folii kryjącej lub z folii prześwitującej. Dlatego należy zadać sobie pytanie - jaki końcowy efekt chcemy osiągnąć? Folia kryjąca zgodnie z jej nazwą powoduje, że to co jest z drugiej strony szyby jest schowane przed widokiem z zewnątrz. Z zewnątrz widzimy naklejona grafikę . Folia prześwitująca , witrażowa , przede wszystkim przepuszcza światło, widoczność poprzez folię jest mocno ograniczona, a grafika nadrukowana z jednej strony jest widoczna od zewnątrz i od wewnątrz. Dlatego folia przeźroczysta jest często wybierana do dekoracji okien np. w postaci witraży, do ścianek działowych , przeszkleń, do kabiny łazienkowej, wszędzie tam gdzie nie zależy nam na dokładnym zakryciu tego co widać z drugiej strony szyby. Jeśli masz za oknem nieciekawy widok, możesz go trochę przesłonić naklejką witrażową. Wpuścisz do pomieszczenia światło a naklejka na okno będzie piękną ozdobą wnętrza.

Naklejki na szyby, szkło wycinane po obrysie , drobne elementy dekoracyjne, które potrafią całkowicie odmienić przestrzeń

Naklejki, wycinane po obrysie , pięknie zdobią szyby w pokojach dziecięcych , przedszkolach, szkołach. Dla dzieci mamy serię śmiesznych zwierzątek, postaci z bajek, miarki wzrostu, kolorowe literki i inne edukacyjne wzory. W biurach, urzędach, na przeszklenia, na szklane ścianki proponujemy grafikę wycinaną po obrysie. Pięknie prezentują się wzory zaczerpnięte z natury np. liście, trawy, gałązki drzew a także wzory geometryczne. Szyby pokryte wycinaną folią nabierają lekkości, są niezwykle dekoracyjne a jednocześnie lekko odgradzają dekorowaną przestrzeń zapewniając komfort pracy.

rozwiń opis >