Obrazy z całą pewnością stanowią jedną z najbardziej efektownych i ciekawych dekoracji, które można wykorzystać podczas aranżacji wnętrz. Lubisz wielkoformatowe plakaty inspirowane np. architekturą? A może marzysz o tym, aby mieć na ścianie dzieło ulubionego malarza? Żaden problem. Sięgnij po dowolny motyw na płótnie i odmień otaczającą Cię przestrzeń zarówno w domu, jak i w pracy. Proponujemy obrazy ze zdjęć i z naszej kolekcji do salonu, biura i wielu innych pomieszczeń.

Obrazy na zamówienie i na wymiar ze zdjęć, na płótnie

Oddajemy do Twojej dyspozycji bogaty asortyment obrazów o rozmaitych wzorach. Nie musisz jednak decydować się wyłącznie na propozycję z gotowego zbioru. Poszukujesz wyjątkowego malowidła? Chcesz, aby wnętrze mieszkania wyróżniało się czymś oryginalnym? Chętnie zrealizujemy również zamówienie oparte na indywidualnym projekcie lub na samym pomyśle. Na specjalne życzenie możemy też wykonać reprodukcje znanych dzieł malarskich. Przygotowujemy nadruki na płótnach, które naciągamy na krosno. Oferujemy również usługę oprawiania w ramy.

Zdajemy sobie sprawę, że czasem trudno jest znaleźć obraz idealny pod względem tematyki i odpowiedniej wielkości, dlatego w sposób elastyczny podchodzimy również do zagadnienia wymiarów. Jeśli dysponujesz większą przestrzenią, nie musisz decydować się na małe obrazy. Duże elementy znakomicie przykuwają uwagę i mogą pełnić funkcję dominującego akcentu, który determinuje styl całego wnętrza. Dekoracja z pięknym, naturalnym krajobrazem jest natomiast prostą metodą na to, aby przydać pomieszczeniu świeżości i ciekawego charakteru. Proponujemy więc rozmaite obrazy na płótnie, których rozmiar możesz dowolnie modyfikować.

rozwiń opis >