Obrazy szklane

Masz dosyć tradycyjnych ozdób ściennych, które można napotkać w każdym domu? Cenisz nowoczesne rozwiązania? Sięgnij po obrazy drukowane i malowane na szkle i nadaj ulubionemu pomieszczeniu zupełnie nowy charakter. Grafiki pokryte szklaną taflą prezentują się naprawdę efektownie i podnoszą prestiż wnętrza.

Na wymiar i na zamówienie

Fotografia pod szybą może zdominować przestrzeń, skupiając na sobie uwagę domowników i gości, lub stać się tylko elementem dekoracyjnym pasującym do pozostałych dodatków. Wszystko zależy od wybranych wymiarów. Dostosuj wielkość obrazu na szkle do konkretnej ściany i ciesz się idealną ozdobą. Możesz też komponować oryginalne zestawy, zamawiając np. kilka grafik o różnych rozmiarach.
Żaden z proponowanych motywów graficznych nie przypadł Ci do gustu? Daj się ponieść wyobraźni i przygotuj własny projekt, który zawiśnie w formie gustownego obrazu na ścianie. Z przyjemnością zrealizujemy zamówienie zgodnie z Twoją koncepcją. W ten sposób sprawisz, że wybrane wnętrze będzie jeszcze lepiej oddawało osobowość mieszkańców.

rozwiń opis >

Podkategorie

Przeznaczenie Tematy Style