Tematy

pokaż więcej »
NIE WIESZ CO WYBRAĆ? Zobacz nasze INSPIRACJE

Obrazy Morze

Morze to przepiękny element dekoracji z wielkim potencjałem do budowania różnorodnej atmosfery w pomieszczeniu. Zdjęcia przedstawiające morze spokojne , fale lekko połyskujące a w dali zachód słońca, to super dekoracja do sypialni , gdzie chcemy wyciszyć się przed snem. Morze wzburzone, fale bijące o skały, klify ostro zaznaczające linię brzegową, będą trafioną dekoracją np. do salonu kąpielowego. Drewniane molo wchodzące w morze, można wykorzystać jako element dekoracyjny, który daje nam złudzenie powiększenia przestrzeni. Prowadzi nasz wzrok w kierunku mola i rysującego się w dali horyzontu. Dla fanów sportów morskich widok morza, jachtu prującego fale, czy surfer na desce ślizgający się po ogromnych falach, lub własne zdjęcie z wypraw nad morze na pewno będą miłą dekoracją w pokoju czy sypialni. Groty morskie, przepiękne stalaktyty, kolorowe pieczary to także wdzięczny temat, który warto wykorzystać do aranżacji łazienki, SPA.
Czytaj więcej >Morze to przepiękny element dekoracji z wielkim potencjałem do budowania różnorodnej atmosfery w pomieszczeniu. Zdjęcia przedstawiające morze spokojne , fale lekko połyskujące a w dali zachód słońca, to super dekoracja do sypialni , gdzie chcemy wyciszyć się przed snem. Morze wzburzone, fale bijące o skały, klify ostro zaznaczające linię brzegową, będą trafioną dekoracją np. do salonu kąpielowego. Drewniane molo wchodzące w morze, można wykorzystać jako element dekoracyjny, który daje nam złudzenie powiększenia przestrzeni. Prowadzi nasz wzrok w kierunku mola i rysującego się w dali horyzontu. Dla fanów sportów morskich widok morza, jachtu prującego fale, czy surfer na desce ślizgający się po ogromnych falach, lub własne zdjęcie z wypraw nad morze na pewno będą miłą dekoracją w pokoju czy sypialni. Groty morskie, przepiękne stalaktyty, kolorowe pieczary to także wdzięczny temat, który warto wykorzystać do aranżacji łazienki, SPA.

Kategoria: Obrazy

Podłoże: opis produktu

Fototapety Morze Bałtyckie – zabierz do domu cząstkę wakacji

 

Morze Bałtyckie, zachody słońca nad morzem, molo i wydmy to wzory fototapet bardzo lubiane przez naszych klientów. Nic dziwnego, ponieważ fototapety z falami po horyzont nie tylko świetnie wyglądają w pomieszczeniach, ale także wprawiają w dobry nastrój. Pomagają popłynąć myślami tam, gdzie czujemy się najlepiej. Często są to miejsca, w których spędziliśmy wspaniałe chwile z bliskimi, np. malownicze plaże ze złotym ciepłym piaskiem, ogrzanym letnim słońcem.

Dalekie podróże nad Morze Śródziemne i na Karaiby. Zatrzymaj wspomnienia

 

Kto nie chciałby się codziennie budzić na egzotycznej plaży? Fototapety z palmami i złotymi plażami świetnie wyglądają w salonie, pokoju młodzieżowym i łazience. Fototapety z widokiem ogromnych fal to gotowa atrakcyjna dekoracja do łazienki. Popularne są nie tylko fototapety z turkusową wodą, ale i widoki śródziemnomorskich uliczek i kramików, czyli miejsc, gdzie czas płynie zdecydowanie wolniej, a urlop trwa przez okrągły rok.

Fototapety z morzem – świetny sposób na metamorfozę

 

Twoje-fototapety.pl to miejsce, gdzie spełniamy marzenia. Z nami codziennie możesz być tam, gdzie twój umysł odpoczywa, a serce bije szybciej. Fototapety z pejzażami z morzem to dobry sposób na szybkie i efektowne odmienienie pomieszczenia, za które zapłacisz naprawdę niewiele. To coś dla tych, którzy chcą od życia więcej i marzą o tym, by codziennie patrzeć na piękne morskie krajobrazy, słysząc subtelny szum morskich fal. Morze to także piaszczyste plaże, klify, porty rybackie ale przede wszystkim morze to dzika niczym nie ujarzmiona natura. Zobaczcie też jak piękne jest morze podczas sztormu.

    Opinie klientów

    5.0/5
    Dziękujemy za opinie!
    Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij