NIE WIESZ CO WYBRAĆ? Zobacz nasze INSPIRACJE

Obrazy Do łazienki

Obecnie nasze łazienki są coraz bardziej wyszukane pod względem stylu. Nic dziwnego -uwielbiamy luksusowe i klimatyczne łazienki, w których możemy z przyjemnością oddać się kąpieli i poświecić czas swojej urodzie. Jeśli zależy Ci na stworzeniu atmosfery pokoju kąpielowego, obrazy na płótnie będą znakomitą dekoracją. Przygotowaliśmy wiele opcji tematycznych obrazów, w tym także klasyczne reprodukcje, które można wykorzystać aranżując łazienkę. W łazience pięknie będą wyglądały obrazy z motywami ukazującymi piękno natury. Obrazy z szemrzącymi wodospadami , kwiatami pokrytymi rosą , czy liśćmi zanurzonymi w wodzie będą atrakcyjną ozdobą łazienki . Często do dekoracji łazienek jest wykorzystywany motyw lawendy. Lawenda daje , nam poczucie świeżości a fioletowy kolor ładnie kontrastuje z bielą urządzeń sanitarnych. Zobacz jak pięknie będzie wyglądała łazienka z motywami rafy koralowej . Dzieci będą zachwycone. Kąpiel z kolorowymi rybkami , błękit wody , to przecież wspomnienie wakacji. Możesz bawić się wybierając nie tylko treść płótna, ale także jego wielkość. Każdy obraz jest wykonany na miarę , to Ty określasz jego wysokość i szerokość. Warto pamiętać, że jest to dekoracja elastyczna, którą zawsze możesz, przewiesić w inne miejsce .
Czytaj więcej > Obecnie nasze łazienki są coraz bardziej wyszukane pod względem stylu. Nic dziwnego -uwielbiamy luksusowe i klimatyczne łazienki, w których możemy z przyjemnością oddać się kąpieli i poświecić czas swojej urodzie. Jeśli zależy Ci na stworzeniu atmosfery pokoju kąpielowego, obrazy na płótnie będą znakomitą dekoracją. Przygotowaliśmy wiele opcji tematycznych obrazów, w tym także klasyczne reprodukcje, które można wykorzystać aranżując łazienkę. W łazience pięknie będą wyglądały obrazy z motywami ukazującymi piękno natury. Obrazy z szemrzącymi wodospadami , kwiatami pokrytymi rosą , czy liśćmi zanurzonymi w wodzie będą atrakcyjną ozdobą łazienki . Często do dekoracji łazienek jest wykorzystywany motyw lawendy. Lawenda daje , nam poczucie świeżości a fioletowy kolor ładnie kontrastuje z bielą urządzeń sanitarnych. Zobacz jak pięknie będzie wyglądała łazienka z motywami rafy koralowej . Dzieci będą zachwycone. Kąpiel z kolorowymi rybkami , błękit wody , to przecież wspomnienie wakacji. Możesz bawić się wybierając nie tylko treść płótna, ale także jego wielkość. Każdy obraz jest wykonany na miarę , to Ty określasz jego wysokość i szerokość. Warto pamiętać, że jest to dekoracja elastyczna, którą zawsze możesz, przewiesić w inne miejsce .

Kategoria: Obrazy

Podłoże: opis produktu

Obrazy na ścianę na płótnie do łazienki i toalety

W obecnych czasach technologia osiągnęła niezwykle wysoki poziom w wielu dziedzinach życia. Dotyczy to również fotografii i druku. Czasy, w których trzeba było czekać na wywołanie zdjęcia przez pracownika zakładu fotograficznego należą już od dawna do przeszłości. W dzisiejszych realiach możliwe jest zamówienie wydruku z aparatu cyfrowego. Istnieje także możliwość zamówienia wydruku zdjęcia na płótnie canvas. Istnieje wyraźna różnica pomiędzy zdjęciem na papierze fotograficznym a wydrukiem na takim właśnie płótnie. Uzyskany efekt powoduje, że masz do czynienia z prawdziwym dziełem sztuki. Kolory są niezwykle wyraźne, stopień ich nasycenia jest naprawdę wysoki. Taki wydruk może zdobić pomieszczenie, w którym go umieścisz przez długi czas i wciąż będzie wyglądał tak samo atrakcyjnie dla oka. Dzięki zastosowaniu specjalnego lakieru powierzchnia zamówionego przez Ciebie wydruku nie będzie wrażliwa na wilgoć oraz na działanie promieni UV. Płótno canvas ze zdjęciem umieszczone w solidnej a przy tym ładnie prezentującej się ramie będzie ozdobą każdego wnętrza, w którym zostanie umieszczone. To rozwiązanie znakomicie sprawdza się przy zdjęciach rodzinnych, np. wykonanych w czasie wspólnej wycieczki. Nawet po upływie wielu lat będzie można wspominać tę wyprawę spoglądając na foto obraz. Jesteś zainteresowany takim produktem? Jeżeli zlecisz jego wykonanie naszej firmie możesz liczyć na to, że efekt końcowy zrobi na Tobie duże wrażenie. Niezależnie od tego, czy ma być wykorzystany mały, czy też wielki format wydruk będzie zachwycał swoim wyglądem a najbardziej odwzorowaniem wszystkich szczegółów. Możesz zdecydować się na wykonanie wydruku fotografii Twojego autorstwa lub zaproponowanego przez nas krajobrazu lub innego widoku. Jesteśmy otwarci na propozycje. O ile nie będzie przeszkód natury technicznej jesteśmy w stanie zrealizować każdą z nich. Wydruk na płótnie canvas to dla Ciebie nowość? Możesz poszukać w internecie informacji na ten temat przed skontaktowaniem się z przedstawicielem naszej firmy.

    Opinie klientów

    5.0/5
    Dziękujemy za opinie!
    Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij