NIE WIESZ CO WYBRAĆ? Zobacz nasze INSPIRACJE

Obrazy Do hotelu

Wygląd przestrzeni hotelowej decyduje o komforcie przebywających w nim gości. Bardzo ważne, aby wystrój został dostosowany do funkcji i charakteru poszczególnych pomieszczeń. Obrazy do hotelu, które zawisną w pokojach, powinny nastrajać do wypoczynku, te zdobiące przestrzeń jadalną muszą pobudzać zmysł smaku, a grafiki zdobiące korytarze mają wprowadzać gości w pozytywny nastrój i być świadectwem profesjonalnej obsługi. Motywami najczęściej wykorzystywanymi w pokojach hotelowych są barwne abstrakcje i kwiatowe kompozycje, a także panoramiczne krajobrazy. W przestrzeniach wspólnych dobrze sprawdzają się natomiast reprodukcje nowoczesnych dzieł sztuki oraz modernistyczne fotografie, a także obrazy do hotelu nawiązujące do atrakcji regionu lub jego otoczenia. Jeśli szukają Państwo obrazów do hotelu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, ze wśród setek propozycji znajdą Państwo te, które zbudują niepowtarzalny klimat Państwa hotelu. Na życzenie naszych klientów możemy przygotować obrazy do hotelu z wybraną grafiką.
Czytaj więcej > Wygląd przestrzeni hotelowej decyduje o komforcie przebywających w nim gości. Bardzo ważne, aby wystrój został dostosowany do funkcji i charakteru poszczególnych pomieszczeń. Obrazy do hotelu, które zawisną w pokojach, powinny nastrajać do wypoczynku, te zdobiące przestrzeń jadalną muszą pobudzać zmysł smaku, a grafiki zdobiące korytarze mają wprowadzać gości w pozytywny nastrój i być świadectwem profesjonalnej obsługi. Motywami najczęściej wykorzystywanymi w pokojach hotelowych są barwne abstrakcje i kwiatowe kompozycje, a także panoramiczne krajobrazy. W przestrzeniach wspólnych dobrze sprawdzają się natomiast reprodukcje nowoczesnych dzieł sztuki oraz modernistyczne fotografie, a także obrazy do hotelu nawiązujące do atrakcji regionu lub jego otoczenia. Jeśli szukają Państwo obrazów do hotelu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, ze wśród setek propozycji znajdą Państwo te, które zbudują niepowtarzalny klimat Państwa hotelu. Na życzenie naszych klientów możemy przygotować obrazy do hotelu z wybraną grafiką.

Kategoria: Obrazy

Podłoże: opis produktu

Obrazy do pokoi hotelowych

Historia pejzażu rozpoczyna się w czasach starożytnych. Na początku był on jedynie tłem dla scen historycznych przedstawianych na płótnach. W niektórych momentach historii starożytnej zdarzało się jednak, że przeznaczano dla niego główne role. Tak było w przypadku naściennego malarstwa greckiego. Pejzaż nie stanowił tam tła, znajdował się na pierwszym planie. Czym tak właściwie jest pejzaż? Fachowa definicja mówi o tym, że jest to taki gatunek sztuk pięknych, który przedstawia krajobraz. Studenci kierunków artystycznych z pewnością dobrze ją znają. Należy podkreślić, że przyroda znajdująca się na tego typu dziełach wcale nie musi być dzika. Obraz przedstawiający krajobraz noszący ślady ingerencji człowieka również może być traktowany jako pejzaż. Osoby, które studiowały na uczelniach artystycznych na pewno doskonale wiedzą, czym są perspektywa i kompozycja. To niezwykle istotne elementy tego, co jest widoczne na obrazie. Oczywiście jest tak, ze przeciętna osoba oglądająca pejzaż nie zna tych wszystkich fachowych definicji. Wcale nie trzeba ich znać, aby móc podziwiać piękno obrazu. Zadaniem jego autora jest tak wierne, jak to tylko możliwe odwzorowanie na płótnie kolorów widocznych w miejscu, którego widok zamierza przenieść na płótno. Przełomem w historii pejzażu stała się twórczość Konrada Bica. Był to szwajcarski malarz, który żył w XV wieku. Kolejną epokową zmianą było wynalezienie farb przechowywanych w tubkach. Artyści zyskali wtedy znacznie większe możliwości wiernego odtworzenia na płótnie krajobrazu, który znajduje się przed ich oczami. Obecnie obrazy takie jak pejzaże są często umieszczane na fototapetach. Stają się dzięki temu ozdobą sypialni i salonów. Ty również zastanawiasz się nad właśnie takim rozwiązaniem? Odwiedź stronę twoje-fototapety.pl i zapoznaj się z ofertą. Z pewnością znajdziesz tutaj taki pejzaż, który Ci się spodoba. Umieszczony na fototapecie obraz stanie się ważnym elementem wystroju wnętrza Twojego mieszkania lub domu.

    Opinie klientów

    5.0/5
    Dziękujemy za opinie!
    Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij