Jak dobrać obraz do dekorowanego wnętrza .
Mając do wyboru tysiące obrazów stajemy przed trudnym wyborem . Kieruj się prostymi zasadami. Obraz przede wszystkim musi Ci się podobać  i powinien harmonijnie uzupełniać dekorowaną przestrzeń. Dobór  tematu obrazu  będzie też uzależniony od rodzaju przestrzeni którą mamy w planie ozdobić. Dla Waszej wygody posegregowaliśmy wzory obrazów według stylów , które często są wybierane do dekorowania wnętrz.  Jeśli  lubisz jasne pomieszczenia , a w swoim salonie masz nowoczesne meble , zainteresuj się obrazami , których przykłady znajdziesz w stylu  skandynawskim, nowoczesnym a nawet minimalistycznym . Jeśli dekorujesz  loft  obejrzyj obrazy których przykłady znajdziesz w stylu industrialnym , w stylu  grunge , w stylu nowoczesnym. Delikatne kwiaty , pejzaże na pewno będą atrakcyjnym akcentem dekoracyjnym w salonie utrzymanym w stylu klasycznym .
Dopasuj  wielkość obrazu do dekorowanej przestrzeni .
Jeśli masz dużo miejsca do zagospodarowania , to może jeden obraz o odpowiednio dużym formacie będzie wystarczająco dekorował przestrzeń ?. Jeśli masz  do wykorzystania ścianę  podzieloną np. oknami , to może kilka mniejszych obrazów da lepszy efekt dekoracyjny?
Czy obraz ma być  drukowany na płótnie czy ma to być plakat? .
Obraz wydrukowany na płótnie i naciągnięty na krosno nie wymaga ram . Chociaż obraz oprawiony w ramy na pewno będzie bardziej dekoracyjny , bardziej elegancki od tego nie oprawionego . Plakat raczej wymaga oprawy . Dla tych co nie gustują w oprawie w ramy przygotowaliśmy też  plakaty samoprzylepne.

Pamiętaj także ,że obrazy to także Twoja wizytówka. Poprzez obraz możesz także wyrazić siebie – oto Ja . To mój styl .

rozwiń opis >