Las, to bardzo wdzięczny a zarazem użyteczny motyw na dekorację wnętrz. W zależności od pory roku nawet ten sam zakątek leśny może nam posłużyć do wykreowania różnych emocji, nastrojów w dekorowanej przestrzeni.

Wielu klientów zainteresowały tapeta 3d do kuchni, masz pytania, zadzwoń lub napisz.

Las jako główny motyw dekoracyjny

Las w szacie wiosennej, z zielonym, gęstym listowiem, daje nam poczucie świeżości , zachęca do wyjścia na spacer, dodaje nam energii. Piękno lasu w jesiennej odsłonie, emanuje delikatną nutą romantyczną. Burza jesiennych liści , kolory od złota , przez czerwień, brązy, zielenie już lekko wypłowiałe, to bardzo ciekawe efekty kolorystyczne, bardzo przydatne będą w salonach umeblowanych w stylu rustykalnym. Motywy z jesiennym lasem będą ładnym akcentem kolorystycznym w zestawieniu z  brązowymi meblami. Las tonący w obłokach mgły, to gotowy obraz do sypialni. Lekko zamglony las, trochę tajemniczy, kreuje nam romantyczną atmosferę.

Las i jego zwierzęta na Twoim obrazie

Bogactwo lasu to nie tylko drzewa, alejki leśne, czy szemrzące strumyki. Las to także dzikie zwierzęta. Moda na styl Eko przypomniała nam, że nie jesteśmy na świecie sami, a więc dlaczego nie pokazać wspaniałości przyrody w pełnej krasie? Obraz z motywem jelenia na rykowisku, znowu  jest w modzie. Popatrzcie na jelenie z ich cudownym porożem, płochliwe łanie spozierające zza pni drzew. Jeśli jeszcze do tego dodamy aurę jesiennego lasu, mamy gotowy, nastrojowy obraz, pełen naturalnego uroku. Zwierzęta dzikie są bardzo fotogeniczne, czarna pantera jak artystka cyrkowa wspina się po drzewach, wilk ,wielki łowca skradający się w poszukiwaniu ofiary, wykreują nam obraz przepełniony energią , atmosferą oczekiwania, co się zaraz zdarzy? Obraz z motywem dzikiego zwierzęcia, uchwyconego w trakcie łowów, może być atrakcyjną dekoracją w męskim salonie.Mamy także obrazy ze zwierzętami malowanymi ręką artysty. Rude wiewiórki, liski chytruski, ptaki na drzewach, czarne dzięcioły, to urocze motywy dekoracyjne gotowe do wykonania obrazu także do pokoju dziecka. Czy wiecie, że sowa obraca głową 360 stopni? Sowy, czy malutkie sówki to także tematy na modne obrazy w stylu Eko.

rozwiń opis >