Prezentujemy obrazy na płótnie, których motywem przewodnim jest kamień – niezwykle intrygujący element otaczającej nas natury. Staraliśmy się przedstawić ten temat w różnorodny sposób - dosłownie, jak i w szerszym kontekście – na przykład współistniejącej przyrody. Stąd możesz znaleźć tu piękne scenerie, monumentalne kamienne budowle będące dziełem natury, ale także kamień jako niepozorny jej element. Obrazy z motywem kamienia będą niewątpliwie ciekawym akcentem w aranżacji i wspaniałą dekoracją ścian, zarówno w Twoim domu, jak i w biurze czy innego rodzaju gabinetach. Często obrazy z elementami kamieni storczyków sa elementem wystroju łazienek, pokojów kąpielowych i gabinetów SPA.

Ten olśniewający produkt został zaprojektowany tak, aby wnieść artystyczny klimat do każdej przestrzeni. Nasze obrazy drukowane na szkle z kamieniami to doskonała okazja, aby dodać odrobinę ponadczasowej elegancji i piękna do Twojego domu lub biura. Dzięki przyciągającym uwagę technikom druku i misternemu motywowi kamieni, ten wykwintny projekt zrobi wrażenie, które wyróżnia się spośród innych. 

Każdy kawałek zaczyna się od pustego płótna w postaci bezpiecznego szkła hartowanego, które jest specjalnie wykonane dla trwałości i spójności w zapewnieniu gładkiego, błyszczącego wykończenia. Zastosowany proces drukowania pozwala uchwycić każdy szczegół i niuans Twoich ulubionych zdjęć lub dzieł sztuki, zamieniając je w dzieła sztuki, które z pewnością przyciągną uwagę. Estetyczny urok podkreśla delikatny motyw kamieni, który jest ręcznie nanoszony z drobiazgową precyzją, aby mógł bezpiecznie osadzić się na powierzchni szkła i wyróżniać się na żywym tle. 

Nasze obrazy drukowane na szkle z motywem kamieni dzięki swojemu uniwersalnemu wzornictwu wyróżnią także Twój salon, sypialnię, jadalnię lub kuchnię. Czy powiesić jako elementy dekoracyjne wzdłuż ścian lub ułożone na szczycie tabeli dla artystycznego wyświetlacza; te skarby zapewni zarówno wizualną przyjemność i przynieść poczucie Zen-jak spokój, gdziekolwiek pójdą.  Najlepsze jest to, że każdy gotowy kawałek jest wyposażony w hartowane szkło bezpieczne, które zapewnia bezpieczeństwo podczas dostawy i przyszłych zmian wygodnie. Zamów teraz, zanim będzie za późno!

Wielu klientów zainteresowały fototapety do kuchni zmywalne, u nas kupisz szybko i sprawnie

rozwiń opis >