Panele szklane na wymiar i na zamówienie do kuchni, łazienki, salonu

Szklane panele ścienne zapewniają imponujące efekty dekoracyjne. Stanowią nowoczesną i zdecydowanie bardziej atrakcyjną formę aranżacji niż zwykła ceramika, dlatego są świetną alternatywą dla tradycyjnych płytek. Chcesz, aby wnętrze Twojej kuchni wyglądało naprawdę szykownie i z klasą? A może zależy Ci na stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery w łazience, aby odpoczynek w wannie był jeszcze przyjemniejszy? Wybierz idealny projekt paneli szklanych, które prezentują się oryginalnie i elegancko w każdym pomieszczeniu, jednocześnie nadając mu wyjątkowy charakter.

Na wymiar i na zamówienie

Proponujemy szeroki wybór paneli szklanych, które pomogą odmienić dowolną przestrzeń zarówno w domu, jak i w biurze - do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych, a także firmy i instytucje publiczne. Przygotowaliśmy rozmaite propozycje rozwiązań graficznych po to, aby bez problemu udało się znaleźć wzór zgodny z aranżacją wnętrza. Natura, abstrakcje czy pejzaże – to tylko przykłady dostępnych motywów. Chcesz urzeczywistnić własny pomysł? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na panel przenieść dowolną grafikę. Realizujemy również indywidualne zamówienia według autorskich koncepcji naszych klientów.

Oprócz zdjęcia lub ilustracji, możesz również wybrać konkretne wymiary szklanej tafli dekoracyjnej. Jak to zrobić? Wystarczy skorzystać z intuicyjnego kalkulatora dostępnego na naszej stronie internetowej. Przy jego użyciu wskazujesz docelową wielkość elementu. Na etapie produkcji zostanie on podzielony na mniejsze płyty, co będzie wygodnym rozwiązaniem podczas transportu z Warszawy oraz przy montażu we wskazanym pomieszczeniu.

rozwiń opis >

Podkategorie

Przeznaczenie Tematy Style