NIE WIESZ CO WYBRAĆ? Zobacz nasze INSPIRACJE

Panele Szklane Nowoczesny

Panele szklane na ścianach kuchennych to coraz bardziej pożądany trend, zwłaszcza w mieszkaniach o nowoczesnym wystroju, w których króluje marmur lub lite drewno. Modny ostatnimi laty minimalizm stosowany w aranżacji wnętrz daje większe pole do popisu w kwestii charakterystycznych dodatków. Dobrym miejscem na dodanie akcentów są ściany nad blatami w kuchni, gdzie idealnie sprawdzą się tego typu panele szklane ze szkła hartowanego, które łatwo jest umyć, ale bardzo trudno zniszczyć podczas zwykłego użytkowania. Panele szklane zastąpią dotychczasowe płytki ceramiczne i inne sposoby zabezpieczenia ścian nad blatami kuchennymi, które mogły Ci się już znudzić. Nowoczesne panele na ściany do kuchni dają ogromne możliwości dostosowania wielkości, grubości i kadrowania grafiki wykorzystanej do ich produkcji. Jeśli więc szukasz sklepu z panelami szklanymi na wymiar, gdzie samodzielnie dopasujesz wzór, rozmiar i rodzaj szkła, to nie musisz dalej szukać. Wybierz tylko swój styl lub prześlij nam własną propozycję, a my odpowiemy, czy jesteśmy w stanie ją spełnić.
Czytaj więcej > Panele szklane na ścianach kuchennych to coraz bardziej pożądany trend, zwłaszcza w mieszkaniach o nowoczesnym wystroju, w których króluje marmur lub lite drewno. Modny ostatnimi laty minimalizm stosowany w aranżacji wnętrz daje większe pole do popisu w kwestii charakterystycznych dodatków. Dobrym miejscem na dodanie akcentów są ściany nad blatami w kuchni, gdzie idealnie sprawdzą się tego typu panele szklane ze szkła hartowanego, które łatwo jest umyć, ale bardzo trudno zniszczyć podczas zwykłego użytkowania. Panele szklane zastąpią dotychczasowe płytki ceramiczne i inne sposoby zabezpieczenia ścian nad blatami kuchennymi, które mogły Ci się już znudzić. Nowoczesne panele na ściany do kuchni dają ogromne możliwości dostosowania wielkości, grubości i kadrowania grafiki wykorzystanej do ich produkcji. Jeśli więc szukasz sklepu z panelami szklanymi na wymiar, gdzie samodzielnie dopasujesz wzór, rozmiar i rodzaj szkła, to nie musisz dalej szukać. Wybierz tylko swój styl lub prześlij nam własną propozycję, a my odpowiemy, czy jesteśmy w stanie ją spełnić.

Kategoria: Panele Szklane

Podłoże: opis produktu

Nowoczesne panele szklane do kuchni

Szklane panele montowane w kuchni cieszą się dużą popularnością w Polsce. Potwierdzą to właściciele firm zajmujących się ich sprzedażą oraz montażem. Wykonuje się je ze szkła hartowanego. Ozdabiane są wzorem wybranym przez klienta sklepu oferującego tego rodzaju produkty. Panele szklane sprawdzają się jako zamiennik płytek. Każda osoba, która już posiada je w swojej kuchni z pewnością potwierdzi, że stanowią skuteczną ochronę ściany przed zabrudzeniami. Nie jest o nie trudno w trakcie przygotowywania posiłków. W takim pomieszczeniu jak kuchnia używa się przecież różnych sosów i przypraw czasem gotując dla kilku osób. Tam, gdzie nie ma paneli zawsze istnieje ryzyko przypadkowego zabrudzenia ściany. Producenci nie stwierdzają kategorycznie, że powinny być one montowane wyłącznie w kuchni. Tak się jednak składa, że to tam trafiają najczęściej. Na drugim miejscu wśród najchętniej wybieranych pomieszczeń przez osoby kupujące taki produkt znajduje się łazienka. Panele szklane można przykleić albo przykręcić. Najprostsze wydaje się zastosowanie kleju. Jeżeli zabierasz się do tego po raz pierwszy w życiu lepiej poszukaj wcześniej porad w internecie. Znajdziesz je na tych portalach internetowych, które zajmują się tematem urządzania wnętrz. Możesz również zamówić usługę montażu panelu szklanego, jeżeli nie czujesz się na siłach zająć się tym samodzielnie. Jeżeli zostanie zastosowany odpowiedni w takim przypadku klej, trzeba będzie poczekać około 48 godzin na jego wyschnięcie. Drugą z wymienionych wcześniej metod a więc przykręcanie stosuje się tylko w tym przypadku, gdy mamy do czynienia z przezroczystym panelem szklanym. W tym przypadku istnieje możliwość zamaskowania rur lub kabli. Na powierzchni tafli szkła może zostać umieszczona wybrana przez Ciebie grafika. Możesz skorzystać z jednego z gotowych rozwiązań, jak też wybrać lub nawet zaprojektować własne. Warto poświęcić tej kwestii nieco uwagi. Grafikę będą oglądać nie tylko domownicy, ale też odwiedzający Twój dom lub mieszkanie goście. Jesteś zainteresowany montażem paneli szklanych w kuchni? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

    Opinie klientów

    5.0/5
    Dziękujemy za opinie!
    Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij