Moda na wystrój w stylu industrialnym jest w dalszym ciągu w rozkwicie. Styl industrialny, zwany także loftowy cieszy się dużym uznaniem ze względu na swój bezpretensjonalny charakter. Styl loftowy to przede wszystkim duże przestrzenie, pozbawione ścianek działowych, duże okna, naturalne a nawet surowe wykończenia ścian typu cegła, beton. Styl industrialny to także adaptacja dekoracji wykonanej ze szkła. I tu panele szklane z odpowiednio dopasowana grafiką będą wspaniałą ozdobą tych dużych przestrzeni. Panele szklane w stylu industrialnym zaleca się montowanie na dystanse lub śruby. Metal akcesoriów podkreśli styl dekoracji.

Panel szklany w stylu industrialnym – jaką grafikę wybrać do stylu industrialnego?

Ogromna ilość wzorów paneli szklanych rzeczywiście może spowodować zawrót głowy. Staraliśmy się wybrać dla Was grafiki, które sprawdzą się w dużych przestrzeniach, o surowym wystroju.

Spraw, aby Twoje biuro lub przestrzeń mieszkalna ożyły w industrialnej atmosferze dzięki tym ręcznie wykonanym panelom stworzonym ze szkła i charakteryzującym się unikalnym stylem industrialnym. Uchwycając istotę rewolucji przemysłowej, nasze panele wniosą ciekawy i stylowy akcent do każdego pomieszczenia. Każdy panel jest wykonywany w domu przez rzemieślnika przy użyciu najwyższej jakości materiałów, takich jak trwałe i grube szkło hartowane, zapewniając, że są one solidne, bezpieczne i zbudowane na długo.

rozwiń opis >