Panele szklane na ścianach kuchennych to coraz bardziej pożądany trend, zwłaszcza w mieszkaniach o nowoczesnym wystroju, w których króluje marmur lub lite drewno. Modny ostatnimi laty minimalizm stosowany w aranżacji wnętrz daje większe pole do popisu w kwestii charakterystycznych dodatków. Dobrym miejscem na dodanie akcentów są ściany nad blatami w kuchni, gdzie idealnie sprawdzą się tego typu panele szklane ze szkła hartowanego, które łatwo jest umyć, ale bardzo trudno zniszczyć podczas zwykłego użytkowania. Panele szklane zastąpią dotychczasowe płytki ceramiczne i inne sposoby zabezpieczenia ścian nad blatami kuchennymi, które mogły Ci się już znudzić. Nowoczesne panele na ściany do kuchni dają ogromne możliwości dostosowania wielkości, grubości i kadrowania grafiki wykorzystanej do ich produkcji. Jeśli więc szukasz sklepu z panelami szklanymi na wymiar, gdzie samodzielnie dopasujesz wzór, rozmiar i rodzaj szkła, to nie musisz dalej szukać. Wybierz tylko swój styl lub prześlij nam własną propozycję, a my odpowiemy, czy jesteśmy w stanie ją spełnić.

Szukasz sposobu, aby urozmaicić pokój i nadać mu elegancki i wyrafinowany wygląd? Nasze panele szklane z motywem Modern są idealnym rozwiązaniem! Dodaj odrobinę klasy i prestiżu do każdego obszaru z tymi jedynymi w swoim rodzaju arcydziełami. Wykonane z wysokiej jakości szkła, te kawałki dodać tylko prawo trochę blask bez bycia w twarz. 

Te panele są inspirowane modernizmem i jego unikalną estetyką - czyste linie, geometryczne kształty i subtelne kolory łączą się razem, aby stworzyć coś całkowicie hipnotyzującego. Każdy element jest wykonany na zamówienie z precyzją, dzięki czemu każdy panel wyróżnia się spośród innych. Każdy panel zawiera małe detale, które sprawią, że oniemiejecie z zachwytu - takie jak błyski kolorów dla dodatkowego efektu. 

rozwiń opis >