Panele szklane z morskim krajobrazem będą atrakcyjną i naturalną dekoracją w przestrzeniach typu  łazienka, salon kąpielowy.

Panel szklany  z  widokiem morza - modne wzory paneli szklanych do łazienki

Panel szklany z widokiem na spokojne morze, zachód słońca nad morzem na pewno wykreują nam atmosferę sprzyjającą relaksacji. Panel szklany ze wzburzonym morzem, rozpryskujące się fale o kamienisty morski brzeg wprowadzą w przestrzeń energię . Spektakularne pokazy sił natury są niezwykle dekoracyjne. Można je wykorzystać nie tylko do dekoracji przestrzeni kąpielowych , pięknie będą także zdobiły salon . Naturalny połysk  szkła wzmocni efekt  refleksów świetlnych wschodów i zachodów słońca nad morzem.

Fale morskie  – jako panel szklany do dekoracji kuchni.

Stylizacje do kuchni często nawiązują do krajobrazów morskich . Widok spokojnych fal morskich działa kojąco na nasze zmysły. Fale sztormowe , bałwany morskie wprowadzą  do dekoracji efekt napięcia , oczekiwania na niebezpieczeństwo. Krajobrazy to przecież nie tylko widoki , to także ogromna skala emocji do wykorzystania w dekoracji  przestrzeni. Powiew morskiej bryzy, kropelki wody unoszące się w powietrzu z powodzeniem można wykorzystać do dekoracji kuchni. Nastrojowe zachody i wschody słońca nad Bałtykiem , a może przepiękne widoki karaibskich plaż, będą miłym wspomnieniem wakacyjnych podróży. W kuchni rozpoczynasz dzień , warto więc rozpocząć go mając przed oczami ulubiony pejzaż.

rozwiń opis >