Plakaty są sprytnym i ekonomicznym sposobem na dekorację ścian. Chcesz ciekawie wypełnić przestrzeń nad łóżkiem w kameralnej sypialni? A może zależy Ci na tym, aby przełamać monotonię zimnego biura w firmie? Sięgnij po jedno ze zdjęć lub ilustracji, nadrukowanych na wysokogatunkowym papierze fotograficznym, i ciesz się wyjątkową ozdobą.

Na wymiar i na zamówienie

Wybrany plakat możesz zakupić w dowolnym rozmiarze. Świetnie wyglądają zarówno niewielkie obrazki, jak i wieloformatowe fotografie.  Wydruk może mieć orientację pionową lub poziomą – w zależności od Twoich preferencji. Polecamy również usługę oprawiania plakatu w antyramę lub w tradycyjną ramę aluminiową. Jeśli interesuje Cię taka opcja, skontaktuj się z nami, a dokonamy wyceny oprawy.   
Marzysz o tym, aby zawiesić w salonie ilustrację ulubionego autora? Samodzielnie projektujesz grafikę i chcesz jedną ze swoich prac umieścić w jadalni?  Żaden problem! Na Twoje życzenie podejmiemy się zrealizowania indywidualnego zamówienia. Wystarczy, że dostarczysz nam gotowy projekt, a my wydrukujemy go i oprawimy w taki sposób, aby plakat pięknie się prezentował i cieszył oko oglądających.

rozwiń opis >

Podkategorie

Przeznaczenie Tematy Style