Plakaty w biurze to świetny pomysł nie tylko do wykorzystania mając na celu dekorację przestrzeni, ale także jako narzędzie skutecznej reklamy, czy nośnik  informacji  skierowanej do personelu lub Klientów firmy. 

Plakat , elegancka dekoracja , do użycia w każdej przestrzeni biurowej.

Jeśli szukasz pomysłu na dekorację biura przy pomocy plakatu , radzimy przy podejmowaniu decyzji o wzornictwie najpierw odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań . Czy plakaty będą zdobiły całe biuro tzn. sekretariat, wspólne przestrzenie typu stołówka, ciągi komunikacyjne , pokoje biurowe dla pracowników , czy tylko sale konferencyjne.? Na pewno sala recepcyjna , sale konferencyjne a więc wszędzie tam , gdzie podejmujesz gości , należałoby wprowadzić dekorację bardziej formalną. Można zaakcentować swoje silne związki z danym regionem , w którym prowadzona jest produkcja, czy z regionem macierzystym. Pomocne będą w dekoracjach motywy wybranych najpiękniejszych pejzaży, widoki miast, czy detale architektoniczne. Miłym akcentem będą motywy w stylu Eco. Zaznaczymy w ten sposób, że ochrona środowiska, dbałość o naturę , stanowią  ważne elementy składowe zarządzania firmą. Jeśli potrzebne są tylko akcenty w odpowiednim kolorze , to może plakat abstrakcyjny będzie tym najlepszym pomysłem na dekorację.

Plakaty czarno-białe i ich zastosowanie w dekoracji przestrzeni biurowej

Plakaty czarno-białe, a także te monochromatyczne z delikatnie wprowadzonym trzecim kolorem , na pewno będą ładnie zdobiły nowocześnie umeblowane biuro. Będą atrakcyjną ozdobą jasnych ścian. Dodatkowo plakaty możemy oprawić w czarne drewniane lub aluminiowe ramy, które będą dodatkowym,  eleganckim akcentem dekoracyjnym. Mając na uwadze, że obecnie naszą przestrzeń zewsząd atakują kolor , czarno-białe zdjęcia , automatycznie stają się bardziej zauważalne, a przy tym specjalna technika ich wykonania nadaje im rangę sztuki.   

Plakat , małe dzieło sztuki w pokoju biurowym.

Już nawet dysponując małym budżetem , możesz wprowadzić do pokojów pracowników fajne rozwiązania do udekorowania przestrzeni. Średnio pracujemy w biurze 8 godzin dziennie, może przydałoby się chociaż na chwilę oderwać oczy od monitorów i zrelaksować się patrząc na ulubiony krajobraz. Pewnie każdy z pracowników ma swoje preferencje , zapalony narciarz powie , że widok  ośnieżonych szczytów Alp to jest to czego pragnie, inny kolega powie, że najfajniej odpoczywa się w lesie, a koleżanka z sąsiedniego pokoju najbardziej lubi  widok morza i zachody słońca. Każdy może zrealizować swoją wizję udekorowania pokoju biurowego. W zakładce tematycznej mamy odpowiednio posegregowane plakaty, gotowe do druku według określonych przez Ciebie rozmiarów. Każdy plakat możemy oprawić w ramę. Kolory ram do wyboru.

Plakat jako przekaz marketingowy

Chcesz aby Twój plakat był nośnikiem reklamy? Nic prostszego, prześlij swój plik w elektronicznej formie a my odpowiednio go wydrukujemy w postaci plakatu , czy obrazu, zgodnie z Twoim życzeniem.  Jeśli potrzebna jest dodatkowa grafika, możesz ją pobrać z naszej strony lub skontaktuj się z nami celem przygotowania indywidualnego projektu.

rozwiń opis >