Przyzwyczailiśmy się do obrazów w kolorze. Kolor nas atakuje zewsząd. Może to czas aby powrócić do fotografii czarno-białej ?. Przecież każde zdjęcie można przekształcić na skalę w odcieniach szarości. W dobie zalewu obrazami kolorowymi, plakaty w kolorystyce czarno-białej, czy monochromatycznej zyskują na swojej wyjątkowości. Często w fotografii stosuje się zabiegi polegające na rozjaśnieniu czarnego koloru, jego rozmyciu, czy wycieniowaniu konturów fotografowanego obiektu. W wyniku pracy nad zdjęciem możemy osiągnąć fascynujące a czasem niespodziewane efekty, przy tym zdjęcia nabierają charakteru artystycznego. Zobacz, jak wydawałoby się zwykłe fotografie czarnobiałe mogą wykreować artystyczną elegancję w dekorowanej przestrzeni. Ciemne szczyty gór spowite szarą mgłą, mgliste krajobrazy, budują napięcie, stwarzają aurę tajemnicy. To piękne fotografie , które po oprawieniu w czarne ramy udekorują zarówno salon utrzymany w stylu nowoczesnym , industrialnym a nawet klasycznym. Delikatne białe kwiaty na czarnym tle, to gotowe dekoracje do białej sypialni. Plakaty abstrakcyjne w odcieniach monochromatycznych będą idealnym dodatkiem do salonu o wystroju ascetycznym. W naszym sklepie możesz skorzystać także z usługi polegającej na oprawie plakatu w ramy.

Uchwyć piękno swoich ulubionych wspomnień i chwil za pomocą zachwycającego czarno-białego plakatu. Od zdjęć rodzinnych po dzikie zwierzęta i majestatyczne krajobrazy - stwórz unikalną sztukę, którą możesz z dumą powiesić w swoim domu! 

Nasze wysokiej jakości plakaty są wykonane z profesjonalnego papieru archiwalnego o najwyższej odporności na blaknięcie, dzięki czemu Twoja sztuka będzie wyglądać jasno i wyraźnie przez wiele lat. Miękkie wykończenie ramy wydobywa wpływ kontrastu czerni i bieli, tworząc niezaprzeczalną przyjemność oglądania dla wystroju Twojego pokoju. 

Znajdziesz u nas także fototapety samochody, zobacz i kup.

rozwiń opis >