Opinie klientów

/5
Dziękujemy za opinie!

Nie dodano jeszcze opinii.

Opinie klientów

/5
Dziękujemy za opinie!

Nie dodano jeszcze opinii.

NIE WIESZ CO WYBRAĆ? Zobacz nasze INSPIRACJE

Naklejki

Na meble i na drzwi.

Naklejki, to super sposób na to, aby udekorować oraz odświeżyć wnętrza każdego typu. Hitem produktowym są naklejki przeznaczone na powierzchnię ścian, mebli, drzwi. Wykonane są z foli samoprzylepnej doskonale sprawdzającej się na gładkich powierzchniach. Dzięki takim naklejkom można ozdobić każdy rodzaj mebli i ścian. Naklejki mogą być wykonane na cała powierzchnię mebli a wybierając naklejki wycinane po obrysie będziesz mógł przyklejać elementy wzoru w dowolnych miejscach zgodnych z Twoja koncepcją dekoracyjną. Dodatkowo w zakładce pt. Kolekcje przygotowaliśmy autorskie zestaw naklejek wycinanych . Naklejki są ułożone według tematów. Znajdziesz tam bogaty zestaw naklejek przeznaczonych zarówno do salonu, jadalni, sypialni a także do pokoju młodzieżowego, czy dla dziecka .Możesz wybrać także kolorystykę folii z której ma być wykonana naklejka. Zachęcamy do zabawy z kolorami. Dzięki takim rozwiązaniom odmienisz i uatrakcyjnisz każde wnętrze – biuro, restaurację, pokój dziecięcy i wiele innych.
Szczególnie dzieci uwielbiają naklejki . Naklejki mogą stanowić uzupełnienie dekoracji ściennej wykonanej przy użyciu fototapety czy obrazów.

Naklejki na szyby, przeszklenia.

Obecnie jednym z ciekawszych sposób na dekorowanie szyb , okien, przeszkleń wewnątrz pomieszczeń jest stosowanie naklejek. Jest to hit cenowy oraz designerski u producentów. Naklejki to modny gadżet, dzięki któremu można ozdobić każde wnętrze –pokój dziecka , pomieszczenia przedszkolne , przedszkolne, salon fryzjerski czy biuro. Naklejki to produkty dekoracyjne o bardzo dobrej jakości, łatwe do montażu na powierzchnie gładkie , wręcz idealne do aplikacji na szkło. Ze względu na dostępność bardzo wielu wzorów, naklejki na szyby idealnie nadają się do dekoracji okien firm, placówek edukacyjnych takich jak: szkoły, przedszkola oraz salony kosmetyczne. Oferujemy naklejki na całą powierzchnię a także możliwość wyplotowania ( wycięcia po obrysie ) pożądanych wzorów. W taki sam sposób można dekorować także restauracje oraz witryny klubów. Fototapety typu naklejki to bardzo modny oraz ciekawy sposób na ożywienie wnętrz o różnym charakterze. Tego typu naklejki mogą być uprzednio drukowane lub wycinane z folii . U nas możesz wybrać także kolor folii z której ma być wycięta naklejka i rodzaj folii .Naklejki można wykonać z folii kryjącej , przeźroczystej lub tzw . mrożonej . Hitem na rynku są obecnie folie witrażowe, dające efekt prześwitującego szkła. Polecamy również naklejki tzw. mrożone szkło, również dające niebanalny efekt. Naklejki dostępne są w różnych kolorach, rozmiarach i wzorach. Sprzedawane w atrakcyjnej cenie. Taka forma ozdabiania to doskonały sposób nie tylko na na dekorowanie, ale także na reklamowanie swojej działalności .Wzory są realizowane na indywidualne zamówienie, z możliwością dowolnej obróbki. Każdy może wybrać coś dla siebie, zarówno odbiorcy firmowi, jak i odbiorcy indywidualni. Nowoczesne wzory, ożywią bardzo różne wnętrza, zarówno domowe, jak i firmowe. Zapraszamy także do obejrzenia naszej kolekcji naklejek .

Twoje-Fototapety czat z konsultantem Napisz do nas... Wyślij