Czy wiesz, jak wiele możliwości daje druk?

W naszym sklepie znajdziesz fototapety, panele szklane, obrazy na płótnie, grafiki na papierach fotograficznych i naklejki, które pozwolą Ci łatwo odmienić wnętrze. Wykonujemy także naklejki na szkło doskonałe do dekoracji frontów mebli, paneli meblowych i drzwi. Oferujemy naklejki kolorowe przeźroczyste, witraże oraz te wycinane z folii przeźroczystej lub mrożonej.

Grafika to nasza pasja – odmień z nami swoje wnętrze!

Wiemy, jak wielki potencjał ma druk. Dlatego postanowiliśmy wykorzystać go do aranżacji przestrzeni. To, na co codziennie patrzymy, determinuje jakość naszego życia. Dlatego tak ważne, aby wnętrza, w których żyjemy, sprawiały nam przyjemność swoim wyglądem.

Pożegnaj się na dobre z nieatrakcyjnym wystrojem pomieszczeń. Dzięki produktom kupionym w naszym sklepie łatwo zrealizujesz swoje marzenia. Metamorfozę salonu, sypialni, kuchni, biura, hotelowych pokoi, a nawet restauracji przeprowadzisz szybko, bez konieczności pracochłonnych remontów i wydawania fortuny. Dzięki grafice zamanifestujesz swoją kreatywność i zaaranżujesz wnętrza, które będą wyrażały Twoją osobowość. Wypróbuj rozwiązania wykorzystywane przez architektów i projektantów wnętrz. Efekt metamorfozy z pewnością pozytywnie zaskoczy Ciebie i Twoich znajomych!

Dlaczego warto kupować w naszym sklepie?

Nasz produkty możesz zamówić z każdego miejsca na Ziemi. Po zakupie bezpiecznie zapakowany towar jak najszybciej wyślemy na podany adres. Fototapety przesyłamy w tubach, a szklane panele w drewnianych skrzyniach i kartonach.

Jesteśmy renomowanym polskim producentem z ponad 10-letnim doświadczeniem. Nasze produkty możesz obejrzeć w galeriach na stronie www. Pracujemy jedynie na wysokiej jakości atestowanych materiałach.

Chcesz zrealizować nietuzinkowy projekt? Skontaktuj się z nami. Nasi projektanci są gotowi sprostać nawet największym wyzwaniom!