Fototapety styl industrialny, loft

Początki tego stylu to lata pięćdziesiąte, XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Recesja w gospodarce amerykańskiej spowodowała liczne bankructwa. Hale przemysłowe świeciły pustkami. Powierzchnie zostały przeznaczone na wynajem, za niewielki czynsz. Hale z wysokimi stropami, wielkimi oknami często od podłogi do sufitu były często wynajmowane przez artystów. To w ich wnętrzach artyści mogli tworzyć monumentalne rzeźby czy obrazy. Charakterystyczne cechy tego stylu to przede wszystkim duża powierzchnia. Pomieszczenia bez ścian działowych.Nie bez znaczenia też jest duża wysokość pomieszczeń. Wnętrza ascetyczne, surowe. Zwyczajowo ściany pokryte tylko betonem lub wykonane z cegły. Instalacje, wszelkiego rodzaju rury, wentylatory pozostawione na wierzchu. Podłoga w ciemnym kolorze, sufit może być biały. Biały kolor sufitu optycznie jeszcze powiększy przestrzeń. Króluje szarość, biel i kolor starej cegły. Dodatki powiększające przestrzeń znajdą tu zastosowanie. Lustra, szkło, aluminium ładnie będą uzupełniały dekorację przestrzeni. Styl industrialny znajdzie zastosowanie w tak bardzo modnych loftach. Mamy dla Was ciekawe propozycje do zastosowania w tego typu wnętrzach. Wykonujemy fototapety z odpowiednim wzorem ale także panele szklane, obrazy które możemy oprawić w ramy czarne lub aluminiowe. Szkło pięknie koresponduje z szarością betonu, ceglaną ścianą. Jeśli masz wątpliwości obejrzyj nasze inspiracje wykonane do wnętrz industrialnych. Zapraszamy także do naszej wzorcowni.

Polecamy plakat kwiaty, u nas kupisz szybko i sprawnie

rozwiń opis >

Fototapety w stylu industrialnym: Odkryj piękno surowości i nowoczesności!

Przenieś swoje wnętrza w świat przemysłowego uroku dzięki naszym fototapetom w stylu industrialnym. Ten unikalny styl wnętrzarski pozwoli Ci stworzyć atmosferę surowości, nowoczesności i wyrazistości w Twoim domu. Nasze fototapety w stylu industrialnym nadadzą Twoim wnętrzom wyjątkowego charakteru i oryginalności.

Styl industrialny jest inspirowany surowością przemysłowych hal i fabryk. Nasze fototapety oddają tę estetykę, oferując wzory związane z cegłą, betonem, metalami i wyblakłymi teksturami. Możesz odkrywać różne motywy, takie jak rustykalne kraty, rury, trybiki czy też inspirowane graffiti elementy.

Fototapety w stylu industrialnym są doskonałym wyborem dla miłośników nowoczesności i surowych kontrastów. Dodadzą one charakteru i wyjątkowości do salonu, sypialni, kuchni czy też przestrzeni loftowych. Tapety te tworzą atmosferę surowości, minimalistycznego designu i nowoczesnego stylu.

Nasze fototapety w stylu industrialnym są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują trwałość i doskonałą jakość obrazu. Dzięki zaawansowanej technologii druku, kolory są intensywne, a tekstury i szczegóły oddane w sposób autentyczny. Surowość i nowoczesność naszych tapet są widoczne w każdym szczególe.

Montaż i demontaż naszych fototapet jest prosty i wygodny. Możesz dostosować rozmiar tapety do swojego pomieszczenia i z łatwością zmienić ją, kiedy zechcesz odświeżyć wystrój. Nasz zespół specjalistów służy profesjonalnym doradztwem i pomoże Ci w wyborze wzoru, który najlepiej odda Twój gust i estetykę industrialną.

Stwórz wnętrza pełne surowości, nowoczesności i wyrazistości dzięki naszym fototapetom w stylu industrialnym. Zamów już dziś i odkryj piękno w surowych kontrastach i minimalistycznym designie. Przenieś swoje wnętrza do świata przemysłowego uroku i nowoczesnej estetyki!