Fototapeta kwiaty polne na ścianę, do salonu

Jeśli miałeś okazję spędzić choć trochę czasu na wsi w czasie wakacji, to na pewno urzekły Cię czerwone maki, błękitne chabry, śnieżnobiały rumianek i wiele innych wielobarwnych gatunków kwiatów przydrożnych. Teraz możesz stworzyć w swoim mieszkaniu klimat przypominający beztroskie lata dzieciństwa, kiedy wszystko było o wiele prostsze, a każdy rok dłużył się w nieskończoność. Polne kwiaty od zawsze były symbolem wolności i niepodporządkowania się, a w przyrodzie bardzo często są niepożądane, bo rosną wśród zbóż, zabierając im miejsce, wodę i wartości odżywcze z gleby. Niemniej jednak rosnące nieregularnie, dzikie kwiaty, tworzące swego rodzaju uroczy ogródek są pozytywnie postrzegane wraz z popularyzacją mody na naturalność, wprowadzanie zieleni do miast i domów. U nas znajdziesz ogromny wybór zdjęć, rysunków i grafik wysokiej rozdzielczości i najwyższej jakości, by bez problemu stworzyć fototapetę z wyraźnie nadrukowanymi detalami. Bez względu na wielkość wybranej fototapety otrzymasz wysokiej jakości druk z wyrazistymi kolorami i precyzyjnie dopracowanymi szczegółami. Niektórzy wybierają wzory powtarzające się, by pokryć całą – zwykle jedną – ścianę, co ma stanowić kontrast lub wydzieloną strefę w pokoju. Otwarte przestrzenie projektanci wnętrz bardzo często oddzielają akcentami kolorystycznymi i łączą je z dopasowanym oświetleniem. Innym sposobem wykorzystania fototapety z polnymi kwiatami jest zamieszczenie zdjęcia wielkoformatowego o zamkniętej, przemyślanej kompozycji, by znalazło się ono w centrum zainteresowania.

Witamy w nowym świecie inspirującego, kreatywnego życia! Nasze fototapety z motywem polnych kwiatów wypełnią Twoją przestrzeń inspiracją i pięknem. Każda tapeta jest starannie wykonana z żywymi kolorami i obrazami o wysokiej rozdzielczości, które zapraszają urzekające piękno natury do każdego pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy szukasz odrobiny kwiatowego ciepła do sypialni, czy inspirującego tła do biura domowego, te tapety z pewnością sprawią, że każdy pokój zakwitnie. 

Wyposażony w miękkie kwiaty w odcieniach od głębokiego fioletu po marzycielski jasny róż i malarskie tło, nasz motyw Field Flower dodaje delikatnej aury do każdej ściany. Realistyczne szczegóły w połączeniu z subtelnym wzorem tworzą przyciągającą wzrok fototapetę, która będzie centralnym punktem każdego pomieszczenia, dodając jednocześnie ciepła i osobowości bez przytłaczania go. 

rozwiń opis >